اجاره مینی بوس توریستی

امروزه اجاره مینی ­بوس توریستی را می­توان یکی از نیازهای اساسی صنعت گردشگری دانست که به گردشگران این امکان را می­دهد تا به جاذبه­ های متنوع و جذاب دسترسی پیدا
کند. مینی ­بوس ­ها به واسطه امکانات مناسبی که از آن برخوردار هستند می­توانند زمینه مناسبی برای یک سفر امن، سریع، راحت و ارزان را فراهم کنند. به همین دلیل امروزه اجاره مینی ­بوس توریستی و استفاده از آن در صنعت گردشگری بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. زیرا به صورت معمول دو عامل هزینه و زمان برای گردشگران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. لذا بر آن شدیم در ادامه مطلب اطلاعات لازم و کافی در زمینه اجاره مینی ­بوس توریستی را در اختیار شما قرار بدهیم.

 

 

اجاره مینی بوس توریستی

سئوالات متداول
1چرا اجاره مینی بوس توریستی مورد استقبال قرار گرفته است؟
مینی­ بوس ­ها به واسطه امکانات مناسبی که از آن برخوردار هستند می­توانند زمینه مناسبی برای یک سفر امن، سریع، راحت و ارزان را فراهم کنند.
2انواع مینی بوس های توریستی کدام است؟
به صورت کلی مینی ­بوس ­ها را می­توان در دو نوع معمولی و تشریفاتی دسته­ بندی کرد.
3انواع مینی بوس های تشریفاتی توریستی کدام است؟

 1. مینی ­بوس توریستی فیات دوککاتو
 2. مینی­ بوس توریستی ایسوزو
 3. مینی ­بوس توریستی هیوندا
 4. مینی­بوس توریستی سیترا

4قیمت کرایه مینی بوس های توریستی به چه صورت است؟
برای آگاهی از قیمت دقیق اجاره مینی ­بوس توریستی می­توان بعد از مشخص .کردن مکان مورد نظر و حساب کردن کیلومتر رفت و برگشت مسیر، با کارشناسان شرکت­های ارائه دهنده خدمات اجاره مینی­ بوس توریستی تماس گرفت.

اجاره مینی بوس توریستی

اجاره مینی بوس توریستی

 انواع مینی ­بوس ­های توریستی

به صورت کلی مینی ­بوس ­ها را می­توان در دو نوع معمولی و تشریفاتی دسته­ بندی کرد. معمولا در صنعت گردشگری برای اجاره مینی­ بوس توریستی از نوع تشریفاتی این محصولات به عنوان مینی ­بوس­ های توریستی  استفاده می­شود. زیرا نوع معمولی این وسایل حمل ­و­نقل عمومی امکانات زیادی ندارند و از آن­ها برای جا­به­جایی مسافران در سطح شهر استفاده می­شود. اما نوع تشریفاتی یا توریستی آن­ها از امکانات رفاهی متعددی برخوردارند و می­توانند آرامش و راحتی مسافران خود را تامین کنند. از جمله مینی­ بوس ­های تشریفاتی که در هنگام کرایه مینی ­بوس توریستی مورد استفاده قرار می­گیرند می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مینی ­بوس توریستی فیات دوککاتو

این نوع مینی­ بوس توریستی از 18 صندلی برای جا­به­جایی مسافران خود برخوردار است و از ظاهر مناسب و جذابی برخوردار هستند. با اجاره مینی­ بوس توریستی فیات دوککاتو مسافران و گردشگران می­توانند از امکانات رفاهی متعددی برخوردار شوند که از مهمترین آن­ها می­توان به سیستم گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد.

از دیگر دلایل کرایه مینی ­بوس توریستی فیات دوککاتو و استفاده از آن در تورهای ایرانگردی می­توان به برخورداری این مینی ­بوس از استاندارهای جهانی اشاره کرد.

 1. مینی­ بوس توریستی ایسوزو

از دیگر مینی ­بوس ­ها که در هنگام اجاره مینی­ بوس توریستی برای استفاده در صنعت گردشگری مورد استفاده قرار می­گیرند می­توان به مینی­بوس ایسوزو اشاره کرد. این مینی ­بوس نیز از ظرفیت 18 نفری برای جابه ­جایی مسافران برخوردار است و از آپشن ­های مهم آن می­توان سیستم گرمایشی و سرمایشی اشاره کرد.

کرایه مینی بوس توریستی

کرایه مینی بوس توریستی

 1. مینی ­بوس توریستی هیوندا

مینی­ بوس هیوندا از متداول ­ترین نوع این وسایل حمل ­ونقل عمومی محسوب می­شوند که در هنگام اجاره مینی­ بوس توریستی مورد استفاده قرار می­گیرند. این مینی­ بوس از ظرفیت 18 نفری برای جابه­جایی مسافران خود برخوردار است و ظاهر بسیار جذابی دارد. مسافران و گردشگران با کرایه مینی ­بوس توریستی هیوندا و استفاده از آن می­توانند از امکانات رفاهی متعددی نظیر سیستم صوتی، کولر و سیستم گرمایشی برخوردار شوند.

علاوه بر این مینی ­بوس هیوندا در مقایسه با دیگر مینی ­بوس ­های توریستی به امکاناتی نظیر سیستم ROM، سیستم EDC، سیستم HAC و سیستم ESC مجهز شده­ است که تمامی آن­ها باعث افزایش سطح ایمنی این مینی­ بوس توریستی در هنگام مسافرت با آن می­شود.

 1. مینی­بوس توریستی سیترا

این نوع مینی­ بوس از ظرفیت 20 نفری و ظاهری شیک و جذاب برخوردار است و طراحی داخلی منحصر به فردی دارد. علاوه بر این توان عملیاتی بالای این وسیله حمل ­ونقل عمومی باعث شده است تا بتوان با اجاره مینی ­بوس توریستی سیترا از آن برای مسافرت در جاده ­های صعب­ العبور که دسترسی به آن­ها مشکل است استفاده کرد.

بیشتر بخوانیم : اجاره میدل باس توریستی

اجاره مینی بوس توریستی

اجاره مینی بوس توریستی

قیمت اجاره مینی ­بوس توریستی

در هنگام اجاره کردن مینی ­بوس ­های توریستی باید این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه کرایه مینی­ بوس توریستی با توجه به عوامل متعددی می­تواند متغییر باشد. از جمله این عوامل می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زمانی که برای مسافرت خود انتخاب کرده­اید.

از اولین مواردی که بر روی هزینه اجاره مینی ­بوس توریستی تاثیرگذار است می­توان به زمان سفر اشاره کرد. به عنوان مثال افراد و گروه ­های توریستی در فصول گرم سال به سمت مناطق خنک و خوش­ آب­ وهوا حرکت می­کنند و بالعکس در فصل ­های سرد سال به سمت مناطق گرمسیر حرکت می­کنند. در این هنگام با توجه به امکانات مختلفی که در هر زمان به کار گرفته می­شود، هزینه اجاره مینی ­بوس توریستی متفاوت خواهد بود.

 • مکانی که برای مسافرت در نظر گرفته ­اید.

به صورت معمول گروه ­های گردشگری و تورهای ایرانگردی مکان­ های متنوع و جذابی را برای مسافرت انتخاب می­کنند. در این هنگام باید توجه داشت که هموار یا ناهموار بودن مسیر نقش موثری در افزایش یا کاهش قیمت کرایه مینی ­بوس توریستی دارد. به عنوان مثال اگر مکانی مورد نظر شما جزء مناطقی باشد که افراد کمتر به آنجا سفر می­کنند یا به دلایل متنوع نظیر بکر بودن منطقه جاده ­های آن خاکی و دسترسی به آن­ها مشکل است، این امر باعث افزایش قیمت اجاره مینی­ بوس توریستی می­شود.

کرایه مینی بوس توریستی

کرایه مینی بوس توریستی

 • مدت زمانی که مسافرت شما طول می­کشد.

طول مدت سفر و ساعت رفت و برگشت از جمله مهم ترین عوامل تاثیرگذار در هزینه اجاره مینی­ بوس توریستی است. بدین صورت که هزینه اجاره مینی­ بوس توریستی برای مسافرت­ یک روزه به سمت ییلاق ­های زیبا و خوش آب­ و­هوای شمال کشور یا ییلاق لواسانات که فاصله آن تا تهران فقط یک ساعت است، در مقایسه با هزینه اجاره مینی­ بوس توریستی برای مسافرت به ییلاق قلعه رودخان که چند روز با تهران فاصله دارد، متفاوت خواهد بود.

بر این اساس هزینه کرایه مینی­ بوس توریستی برای مسافرت­ های یک روزه در آخر هفته بسیار ارزان و مقرون به صرفه است.

 • امکاناتی که مینی ­بوس توریستی از آن برخوردار است.

از اصلی­ ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت کرایه مینی ­بوس توریستی باید به امکاناتی اشاره کرد که مینی ­بوس ­های توریستی در اختیار مسافران خود قرار می­دهند. بدین صورت که هر چه این امکانات بیشتر باشند و ظرفیت آن برای جا­به ­جایی مسافران بیشتر باشد. هزینه اجاره مینی ­بوس توریستی نیز افزایش می­یابد. از جمله امکانات مینی ­بوس ­های توریستی می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

کمربندهای ایمنی برای کلیه مسافران ، آینه­ های داخلی و خارجی ، سیستم سرمایشی و گرمایشی ، پرده­ های جانبی ، صندلی ­های قابل تنظیم ، هواکش ­های سقفی ، جنس مورد استفاده برای تهیه صندلی ­ها نظیر ابر فشرده با روکش ، توربو شارژر و اینتر کولر ، جعبه کمک­ های اولیه و کپسول آتش­نشانی

برای آگاهی از قیمت دقیق اجاره مینی ­بوس توریستی می­توان بعد از مشخص کردن مکان مورد نظر و حساب کردن کیلومتر رفت و برگشت مسیر، با کارشناسان شرکت­های ارائه دهنده خدمات کرایه مینی­ بوس توریستی تماس گرفت. آن­ها تمامی جوانب سفر  را مورد بررسی قرار می­دهند و متناسب با بودجه مشتری یک مینی­ بوس توریستی مناسب در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما