اجاره خودرو با راننده

اجاره خودرو با راننده

برای هرکدام از ما که دارای خودروی سواری هستیم یا نیستیم ممکن است در مقطعی از زندگی روزمره اتفاق افتاده باشد که باتوجه‌به شرایط مختلفی که برایمان به وجود آمده است به یک خودروی سواری نیاز پیدا کنیم. اولین راه رفع نیازمان قرض گرفتن خودروی موردنظرمان از دوستان و آشنایان است اما اگر هیچ‌کدام از آنها خودروی موردنظر را نداشتند باید چه کنیم؟ در این زمان است که فکر اجاره خودرو به ذهنمان می‌رسد. حال باید به این فکر کنیم که چطور می‌توانیم خودرو را اجاره کنیم؟ شرکت‌هایی وجود دارند که کارشان اجاره سواری با راننده و بدون راننده است.

آنها ناوگانی از خودروهای شیک و لوکس و حتی ساده و معمولی را برایتان فراهم کرده‌اند تا به نیازهای شما به بهترین شکل و بهینه‌ترین حالت ممکن پاسخ دهند. از جمله این شرکت‌ها شرکت دریان سفر امید است که خدمات زیادی به مشتریانش ارائه می‌کند. خدمات این شرکت به‌طورکلی در حوزه حمل‌ و نقل مسافر می‌باشد و در زمینه گردشگری جهت تورهای ورودی، خروجی و داخلی، ایاب‌وذهاب درون‌شهری و بین‌شهری سازمان‌ها و شرکت‌ها، انتقال به پایانه‌های مسافربری اعم از فرودگاه، راه‌آهن، اسکله، ترمینال‌های اتوبوس‌رانی و همچنین اجاره خودرو به‌صورت با راننده و بدون راننده و نیز جابه‌جایی مسافر و شخصیت‌ها به‌صورت تشریفاتی با خودروهای لوکس و ویژه و انجام سرویس‌های دربستی جهت مجالس ترحیم به مکان‌هایی همچون بهشت‌زهرا و کرایه ماشین عروس فعالیت می‌نماید.

اگر گواهینامه رانندگی داشته و به راننده نیازی نداشته باشیم اجاره خودرو بدون راننده جوابگوی نیاز ما خواهد بود اما اگر گواهینامه ندارید اجاره خودرو به همراه راننده گزینه مناسبی برای شماست حتی اگر گواهینامه داشته باشید اما برای رانندگی بی‌حوصله باشید استفاده از سواری با راننده برای شما بهتر است. از دیگر مزیت‌های اجاره سواری با راننده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اگر در حال رانندگی با خودروی شخصی خود بوده باشید و تصادفی بکنید که خودروتان به تعمیرات اساسی نیاز پیدا کند برای رسیدن به مقصدتان بهترین راه اجاره سواری با راننده است در این صورت می‌توانید با خیال راحت تا مقصد استراحت کرده و خود را ریکاوری کنید.
 • اگر به سفر کاری چندروزه در شهری دیگر رفته‌اید و نیاز به جابه‌جایی در سطح شهر و خارج از شهر داشته باشید اجاره سواری با راننده برای شما بهترین انتخاب است چراکه امن‌ترین، سریع‌ترین و بهترین روش ممکن برای جابه‌جایی است و شما دیگر مجبور به انتظار برای پیدا شدن تاکسی و پرشدن آن برای آغاز حرکت، طی‌کردن خیابان‌ها برای پیداکردن جای پارک و یا انتظار در صف‌های پارکینگ‌ها نخواهید بود. در مدت‌زمان استفاده از این سواری شما می‌توانید به کارهای خود سرو سامانی داده و یا نقشه کارهایتان در سفر را مرور کنید.

شرایط پرداخت هزینه اجاره خودرو با راننده به این صورت است که 50% از کرایه در زمان درخواست مشتری از او دریافت شده و مابقی مبلغ در زمان پایان ارائه خدمات از او گرفته خواهد شد.

در زمان تصادفات و ایجاد خسارت به اتومبیل، ملاک تشخیص خسارت کارشناس رسمی بیمه کارشناس رسمی قضایی می‌باشد. منظور از مسئولیت مالی این است که در صورت بروز هرکدام از گزینه‌های بیمه سقف تعهد مشتری به شرکت مبلغ ذکر شده است و مابقی هزینه‌ها برعهده شرکت می‌باشد و درصورتی‌که مستأجر در حادثه مقصر نباشد و بیمه طرف مقابل نتواند خسارت را پوشش دهد، فرانشیز بیمه بدنه استفاده شده برعهده اجاره‌کننده می‌باشد.

اجاره خودرو بدون راننده در سطح جهانی با واژه رنت کار (Rent Car) شناخته می‌شود و به معنای اجاره روزانه یا ساعتی خودروها اعم از سواری و بعضی از خودروهای جمعی با قابلیت انتقال 12 نفر است. در شرکت دریان سفر امید خودروهای سواری که برای اجاره در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند به دودسته تقسیم می‌شوند:

 1. خودروهای داخلی
 2. خودروهای خارجی

این خودروها در مدل‌ها و تیپ‌های مختلفی مانند شاسی‌بلند، سدان، هافبک، کوپه، ون و کروک اجاره داده می‌شوند.

از مزیت‌های اجاره خودرو بدون راننده می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آزادی حرکت

در هر زمان از شبانه‌روز که بخواهید امکان سفر و انتقال از مکانی به مکان دیگر برای شما فراهم است. در این صورت شما دیگر نیازی به اطلاع از زمان حرکت تاکسی و اتوبوس و انتظار برای پیداکردن تاکسی ندارید و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی خواهید کرد.

 • قیمت اجاره

به دلیل وجود فضای رقابتی میان مؤسسات فعال در زمینه اجاره سواری طیف قیمت‌ها و مدل‌های سواری زیادی پیش روی شما قرار می‌گیرد که دست شما را برای انتخاب بازمی‌گذارد و شما حق انتخاب وسیعی خواهید داشت.

 • افزایش توان مالی

اگر در شهری بزرگ زندگی می‌کند و نمی‌خواهید هزینه‌های مربوط به سواری مانند هزینه تعمیرات، بیمه، پارکینگ، لاستیک و... را پرداخت کنید با اجاره خودرو بدون راننده به‌راحتی می‌توانید در سطح شهر جابه‌جا شده و به انجام کارهایتان بپردازید.

 • تأمین آسایش و راحتی

اگر بدون خودروی شخصی خود به مسافرت رفته‌اید و قصد بازید از مکان‌های دور و نزدیک شهری که به آن مسافرت کرده‌اید را دارید، بهترین انتخاب شما اجاره خودرو بدون راننده است. با این کار شما از داشتن آرامش و امنیت کافی اطمینان خواهید یافت و مسافرت خاطره انگیزی را پشت سر خواهید گذاشت.

محاسبه قیمت اجاره هر خودرو وابسته به نوع داخلی یا خارجی آن با استفاده از روزهای رزرو خودرو و مقدار کیلومتر پیموده شده آن به دست می‌آید. خودروهای مدل سال باقیمت‌های مقرون‌به‌صرفه بخشی از تضمین شرکت دریان سفر امید در ارتباط با کمترین هزینه کرایه خودرو در بین دیگر مؤسسات و شرکت‌های اجاره خودرو می‌باشد. هرچقدر تعداد روزهای درخواست خودرو بیشتر باشد هزینه اجاره خودرو بدون راننده نیز ارزان‌تر محاسبه می‌شود.

شرکت دریان سفر امید همواره در تلاش بوده با ارائه خدمات استثنایی و منحصربه‌فرد رضایت مشتریان خود را جلب کرده و اطمینان خاطر همیشگی از امنیت و بهترین بودن سفرشان در سراسر ایران به آنها ارائه دهد. این شرکت در شهرهای تهران و کرج در زمینه اجاره سواری بدون راننده فعال بوده و توانسته است سطح بالایی از رضایت مشتریان را کسب کند.

مزیت های دریان سفر امید نسبت به شرکت های دیگر چیست؟

تمامی سواری‌های این شرکت مدل سال بوده و از نظر کارکرد زیر 3000 کارکرد را ثبت کرده‌اند و همگی دارای بیمه شخص ثالث و بدنه هستند. خودروهای مدل سال باقیمت‌های مقرون‌به‌صرفه بخشی از تضمین این شرکت در ارتباط با کمترین هزینه کرایه خودرو در بین دیگر مؤسسات و شرکت‌های اجاره خودرو می‌باشد. هرچقدر تعداد روزهای درخواست خودرو بیشتر باشد هزینه اجاره خودرو بدون راننده نیز ارزان‌تر محاسبه می‌شود.

تحویل و عودت خودرو باتوجه‌به درخواست مشتری می‌توانند در مکان‌هایی نظیر نمایندگی اصلی شرکت و یا در محل سکونت و هتل خود باشد. تحویل خودروهای اجاره‌ای شرکت دریان سفر امید باتوجه‌به درخواست مشتری می‌تواند در هر نقطه از شهر و یا درب منزل و محل کار شما باشد.

فقط کافی است بگویید کجا می‌خواهید خودرو که تمامی سرویس ها روی آن انجام شده را تحویل بگیرید دریان سفر امید آن را در هر نقطه از شهر که باشید در اختیارتان قرار می‌دهد. این شرکت دارای ناوگان کاملی است و قابلیت اجاره خودرو در هر زمان را برای شما فراهم کرده است.

معیارهای زیادی برای تعیین نرخ قیمت اجاره خودرو وجود که باتوجه‌به توضیحات بالا باید تابه‌حال به آن پی برده باشید اما اگر هنوز آنها را تشخیص نداده‌اید به موارد زیر توجه کنید:

 • نوع، کلاس و برند سواری
 • مدل و سال تولید سواری
 • تعداد روزهای اجاره
 • تاریخ درخواست رزرو خودرو

منظور از مورد آخر روزهایی در سال است که به تعطیلات ختم شده و یا تعطیل رسمی در کشور اعلام شده‌اند مانند ایام نوروز و تعطیلات عید فطر. این 4 عامل از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده بر نرخ اجاره سواری محسوب می‌شوند.

چه مدارکی برای اجاره خودرو بدون راننده مورد نیاز است؟

مدارک لازم برای اجاره خودرو بدون راننده به شرح زیر است:

 • داشتن حداقل سن ۲۰ سال
 • گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی ۶ ماه
 • ارائه مدرکی معتبر برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره‌کننده (فقط برای اتباع ایرانی)
 • ارائه کارت شناسایی معتبر
 • شرایط پرداخت کرایه

شرایط پرداخت کرایه بدین صورت است:

 • یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو (فقط برای اتباع ایرانی)
 • پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت‌های اعتباری
 • پرداخت مبلغی به‌عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) به میزان نوع خودرو درخواستی

برای رزرو خودرو بدون راننده چه باید کرد؟

مشتریان می‌توانند پس از انتخاب خودرو مدنظر خود در لیست خودروها و ماشین‌های اجاره‌ای بدون راننده، از طریق تماس تلفنی، ایمیل و یا واتساپ به‌صورت آنلاین خودرو خود را درخواست و رزرو نمایند. به‌منظور رزرو خودرو در این شرکت باید غیر از مبدأ و مقصد خودتان، تعداد روزهای موردنظر یا حداقل ساعت‌هایی را که قصد دارید به اجاره خودرو بدون راننده اقدام کنید، تعیین نمایید. در پایان می‌توان گفت چنانچه برای سفر تفریحی، امور کاری، امور تشریفاتی، مراسم و جشن عروسی یا هر مورد دیگری، نیاز به کرایه خودرو بدون راننده و با راننده دارید، در هرکجای ایران که باشید می‌توانید با دریان سفر امید تماس بگیرید تا بهترین خدمات با منصفانه‌ترین قیمت‌ها به شما ارائه شود.

تماس با ما