اجاره ماشین عروس

ماشین عروس سابقه حضور آنچنانی در مراسم عروسی ما ندارد، همچنان برخی قومیت ها از چهار پایان برای مشایعت عروس تا محل مراسم عروسی استفاده می کنند.اما از شروع قرن بیستم و از زمانی که اولین ماشین عروس در انگلستان خودنمایی کرد،رفته رفته استفاده از ماشین عروس به یک رسم همگانی تبدیل شد.

طبیعی است که زوج های جوان بخواهند با مرکبی که بیشترین لذت و حس بزرگی و شکوه را به آن القا می کند زندگی خود را شروع کنند گرچه برخی از آن‌ها از وسایل غیر عادی مثل تراکتور،نیسان و...این حس را دریافت می کنند.

استفاده از وسیله نقلیه شخصی هم بعنوان ماشین عروس رواج دارد اما کیست که نداند برای داشتن یک فیلم عروسی خوب بهتر است ماشین عروس متمایز از ماشین مهمانان باشد.یک راه مناسب و کم هزینه برای داشتن یک ماشین عروس دلخواه اجاره آن است.

اجاره ماشین عروس

سئوالات متداول
1چگونه می توان ماشین عروس کم هزینه داشت؟
یک راه مناسب و کم هزینه برای داشتن یک ماشین عروس دلخواه اجاره آن است.
2اجاره ماشین عروس VIP به چه صورت است؟
اجاره ماشین VIP یعنی اجاره ماشینی که خدمات اختصاصی را برای شما فراهم کند تا بیشترین آسودگی خاطر را داشته باشید.
3شرایط اجاره ماشین عروس به چه صورت است؟

 شرط اصلی اجاره ماشین عروس این است که عروس و داماد باشید و بخواهید یک شب ر‌ویایی را تجربه کنید.اما جدا از این باید برنامه ریزی کاملی برای عروسی خود کرده باشید تا بدانید چند ساعت نیاز به اجاره ماشین دارید،چه مسافتی را می خواهید طی کنید و قصد خروج از شهر را دارید یا نه.تمام این ها بر روی قیمت و نوع خودروی انتخابی تاثیرگذار است.یکی از شرایط اجاره ماشین ساعتی بودن آن است که معمولا شرکت به شما ١۵ ساعت را پیشنهاد می کند اما می توانید برای ساعت بیشتری خودرو را در اختیار داشته باشید.

4چه مدارکی برای ایجاد ماشین عروس نیاز است؟

پس از انتخاب ماشین عروس دلخواه،شرکت از شما یک چک بعنوان ضمانت دریافت خواهد کرد که معادل مبلغ ماشین عروس انتخاب شده است.

همچنین ارائه مدارک کامل شناسایی هم الزامی است و در صورتی که بخواهید ماشین عروس را برای مدت طولانی تری در اختیار داشته باشید شرکت ممکن است از شما سفته هم دریافت کند.در قرارداد شما متعهد خواهید شد در صورت بروز خرابی یا حادثه خسارت ایجاد شده را به شرکت پرداخت کنید و در قرارداد باید ذکر کنید که قصد خروج از شهر را دارید یا نه.

استفاده از وسیله نقلیه شخصی هم بعنوان ماشین عروس رواج دارد اما کیست که نداند برای داشتن یک فیلم عروسی خوب بهتر است ماشین عروس متمایز از ماشین مهمانان باشد.یک راه مناسب و کم هزینه برای داشتن یک ماشین عروس دلخواه اجاره آن است.

ماشین عروس

کرایه ماشین عروس

کرایه ماشین عروس یکی از دغدغه های اصلی عروس و داماد هاست.یک عروسی بی نقص و به یادماندنی یک ماشین عروس به یادماندنی هم نیاز دارد و در این بین شاید اجاره یک ماشین عروس گزینه مناسبی باشد.

اجاره یک ماشین عروس چشم نواز با تزئینات تماشایی از همان ابتدا خیال عروس و داماد را برای داشتن عروسی دلخواه شان راحت می کند.

اما نباید فراموش کرد که برای اجاره مناسب ترین ماشین عروس نکات ساده ای وجود دارد که با رعایت آن ها می توانید از انتخاب خود رضایت خاطر داشته باشید.

سعی کنید یک هفته قبل از مراسم عروسی برای اجاره ماشین عروس اقدام کنید.حتی می توانید یک روز قبل از مراسم هم به این کار رسیدگی کنید ولی ممکن است در انتخاب نوع ماشین با محدودیت مواجه شوید.

 شرایط آب و هوایی روز مراسم موضوعی است که حتما باید به آن توجه کنید.بطور مثال در یک روز بارانی اجاره یک ماشین عروس رو باز منطقی نیست و در یک روز گرم تزئین ماشین عروس با گل های رز ممکن است نتیجه خوبی به همراه نداشته باشد.

اجاره ماشین کلاسیک،در صورتی که قبل از اجاره کارکرد آن را بررسی نکرده باشید ممکن است باعث دردسر بشود.اجاره ماشین کلاسیک جلوه خاصی به مراسم شما خواهد بخشید به شرطی که یک خودروی مطمئن اجاره کرده باشید.

کرایه ماشین عروس

کرایه ماشین عروس

در تزئین ماشین عروس اجاره ای می توانید با سلیقه خودتان،ماشین را گلکاری کنید یا از طرح های آماده استفاده کنید تا در وقت هم صرفه جویی بشود و بهترین انتخاب نسبت به ماشینی که اجاره کرده اید را به دست بیاورید.حتما شرایط لباس عروس را هم در نظر بگیرید تا اگر لباس عروس لباس بلندی پوشیده بود در ماشین عروس خراب و چروک نشود.

اجاره ماشین عروس VIP

اجاره ماشین VIP یعنی اجاره ماشینی که خدمات اختصاصی را برای شما فراهم کند تا بیشترین آسودگی خاطر را داشته باشید.

برخی از ویژگی هایی که با اجاره ماشین VIP دریافت می کنید:

١.راننده حرفه‌ای در اختیار

٢.امکان ساپورت و همراهی توسط بادیگارد

٣.امکان اجاره چند ماشین عروس حتی برای همراهان

۴.امکان در اختیار داشتن ماشین عروس برای ساعت های بیشتر

۵.پشتیبانی کامل شرکت در صورت بروز هرگونه حادثه

بیشتر بخوانیم : اجاره اتوبوس

ماشین عروس

کرایه ماشین عروس

 شرایط اجاره ماشین عروس

 شرط اصلی کرایه ماشین عروس این است که عروس و داماد باشید و بخواهید یک شب ر‌ویایی را تجربه کنید.اما جدا از این باید برنامه ریزی کاملی برای عروسی خود کرده باشید تا بدانید چند ساعت نیاز به اجاره ماشین دارید،چه مسافتی را می خواهید طی کنید و قصد خروج از شهر را دارید یا نه.تمام این ها بر روی قیمت و نوع خودروی انتخابی تاثیرگذار است.

یکی از شرایط اجاره ماشین ساعتی بودن آن است که معمولا شرکت به شما ١۵ ساعت را پیشنهاد می کند اما می توانید برای ساعت بیشتری خودرو را در اختیار داشته باشید.

مدارک لازم برای اجاره ماشین برای عروسی

پس از انتخاب ماشین عروس دلخواه،شرکت از شما یک چک بعنوان ضمانت دریافت خواهد کرد که معادل مبلغ ماشین عروس انتخاب شده است.

همچنین ارائه مدارک کامل شناسایی هم الزامی است و در صورتی که بخواهید ماشین عروس را برای مدت طولانی تری در اختیار داشته باشید شرکت ممکن است از شما سفته هم دریافت کند.در قرارداد شما متعهد خواهید شد در صورت بروز خرابی یا حادثه خسارت ایجاد شده را به شرکت پرداخت کنید و در قرارداد باید ذکر کنید که قصد خروج از شهر را دارید یا نه.

اجاره ماشین با شرایط آسان

شرکت نهایت انعطاف را در شرایط اجاره ماشین عروس برای شما فراهم خواهد کرد.خدماتی نظیر دریافت نکردن ودیعه بالا و سند شرایط آسانی را برای اجاره ماشین فراهم می‌کند.اجاره با راننده،کمترین دردسر و زحمت را برای شما به همراه خواهد داشت و در این صورت نیاز به ارائه چک ضمانت نخواهد بود.

یکی دیگر از شرایط آسان اجاره ماشین امکان لغو سفارش شما به صورت رایگان است تا با خیالی راحت دست به انتخاب و برنامه ریزی بزنید.

بیشتر بخوانیم : کرایه ون

کرایه ماشین عروس

کرایه ماشین عروس

اجاره ماشین برای عروسی با راننده و بدون راننده

در مقایسه اجاره ماشین با راننده و بدون راننده باید گفت:

١. بدون راننده روشی سنتی و معمول است و آزادی بیشتری برای شما فراهم می کند.

٢.در صورت اجاره ماشین با راننده باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید.

٣.در صورت اجاره ماشین بدون راننده،یک خودرو همراه از طرف شرکت بعنوان ناظر تا پایان مراسم با شما خواهد بود.

۴.برای اجاره ماشین با راننده نیازی به ارائه چک ضمانت نیست و تعهدات شما نسبت به حوادث کمتر خواهد بود.

اجاره ماشین عروس لوکس

اجاره ماشین لوکس یک ایده‌آل به تمام معنا است و احتمالا رویایی ترین عروسی ممکن را برای شما خواهد داشت.برای این امر،شرکت بهترین و مدل بالاترین خودروهای موجود را در اختیار شما خواهد گذاشت و مجرب‌ترین راننده شما را همراهی خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس با گل

گل آرایی ماشین های عروس دغدغه دیگری است که بعد از اجاره ماشین باید به آن بپردازید.برای اینکه در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید میتوانید از پکیج هایی که شرکت در اختیار شما می گذارد بهره ببرید این پکیج ها شامل:گل آرایی ماشین عروس،اجاره ماشین و دسته گل ماشین عروس خواهد بود که با توجه به تنوع آن دست شما در انتخاب بهترین پکیج باز خواهد بود.

ماشین عروس

کرایه ماشین عروس

اجاره ماشین عروس قدیمی

یک انتخاب هیجان انگیز برای اجاره ماشین عروس،اجاره ماشین قدیمی دریان سفر امید و کلاسیک خواهد بود.

اجاره ماشین قدیمی خرج بیشتری نسبت به خودروهای لوکس روی دست شما خواهد گذاشت اما می توانید مطمئن باشید که این شرکت خودرویی سالم و بدون مشکل را در اختیار شما خواهد گذاشت.یکی از شرایط اجاره ماشین قدیمی برای عروسی با راننده بودن آن است.

اجاره ماشین عروس در سراسر کشور

اجاره ی ماشین عروس تنها در تهران متداول نبوده و شما می توانید در سراسر کشور از این خدمات بهره مند شوید.شرکت  توانایی دارد با ناوگان وسیع خود در سراسر کشور عروسی خاطره انگیزی را برای شما رقم بزند.

اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس کلاسیک

با توجه به اهمیت بسیار زیاد مراسم عروسی، اغلب افراد تلاش می کنند تمام جزئیات را با بهترین نحو فراهم کنند. یکی از موارد مهم در این زمینه خودرویی می باشد که برای تردد عروس و داماد مورد استفاده قرار میگیرد که متناسب با سلیقه افراد مدل ای متفاوتی انتخاب میشود.

اجاره ماشین عروس کلاسیک یکی از گزینه های بسیار کاربردی و پرطرفدار برای افرادیست که به دنبال خاص و متفاوت بودن هستند. این خودروها همان طور که از نامشان مشخص است، مدل های قدیمی و البته شیکی داشته و باعث میشود تا عروس و داماد تجربه ای متفاوت و خاطره انگیز داشته باشند.

مساله بسیار مهم درباره اجاره ماشین کلاسیک برای عروسی این است که این اتومبیل ها خارجی و لوکس می باشند و اغلب متعلق به برندهای شناخته شده ای همچون بنز بوده و به همین دلیل میتواند شبی بسیار متفاوت را برای زوج های جوان به همراه داشته باشد.

اجاره ماشین عروس

نحوه کرایه اتومبیل عروسی

برای کرایه اتومبیل عروسی لازم است چند مرحله پشت سرگذاشته شود که عبارتند از:

  • ورود به سایت دریان سفیر امید و بررسی مدل های مختلف خودروها از نظر مدل، رنگ و قیمت و غیره
  • تکمیل اطلاعات مختلف در کادرهای مشخص شده
  • مشخص کردن نوع و مدل خودرو، راننده یا بدون راننده، خدمات جانبی و غیره
  • کلیک بر روی ثبت درخواست

پس از بررسی شرایط و اطلاعات تکمیل شده، تیم دریان سفیر امید با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم برای ارسال مدارک و تحویل خودرو انجام میشود. همچنین لازم به ذکر است که برای استعلام قیمت خودروها نیز می توانید در کادرهای پایین صفحه اطلاعات را وارد نموده و روی استعلام قیمت کلیک کنید.

کرایه خودرو عروس با راننده و بدون راننده

مساله بسیار مهم دیگری که نرخ گذاری خودرو برای این قبیل مراسمات نقش دارد، این است که آیا به دنبال اجاره خودرو عروسی بدون راننده هستید یا با راننده؟ این کاملا طبیعی است که درخواست راننده باعث میشود تا مبلغ کرایه خودرو افزایش پیدا کند.

نکات و قوانین رنت ماشین عروس

برای رنت ماشین عروس لازم است به چند مساله و قوانین مهم در این حوزه دقت کنید که شامل موارد زیر می باشند:

  • در صورت اجاره خودرو با راننده نیاز به ارائه سفته یا چک نمی باشد. اما برای خودروهایی که بدون راننده کرایه میشوند، متناسب با مدل و قیمت ماشین، لازم است چک یا سفته ارائه شود.
  • این خودروها دارای بیمه می باشند و قبل از اجاره با استعلام گرفتن از اعتبار بیمه آنها مطمئن شوید.
  • تحویل خودرو پس از اتمام بازه در نظر گرفته شده به معنای پرداخت جریمه خواهد بود.

گروه دریا سفیر امید با اجاره ماشین عروس کلاسیک و لوکس با راننده و بدون راننده شرایط را برای تجربه شبی خاطره انگیز برایتان فراهم می کند. کارشناسان این مجموعه آماده ارائه مشاوره برای انتخاب بهترین خودرو می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما