کرایه ون دربستی

در این مطلب میخواهیم در مورد اجاره ون دربستی اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبین عزیز این مطلب قرار دهیم. در صورتی که شما نیز قصد مسافرت و اجاره ون دربستی دارید پیشنهاد میکنیم تا پایان مطلب همراهمان باشید زیرا میخواهیم  شرایط اجاره ون دربستی را توضیح دهیم.

 

 

اجاره ون دربستی

سؤالات متداول

1اجاره ون دربستی به چه صورت است؟
اجاره ون دربستی یکی از روش های مسافرت بی دردسر و مقرون به صرفه است، ضمن اینکه این خودروها بسیار راحت هستند و امکانات متعددی دارند که حتی در صورت طولانی بودن مسیر نیز خسته کننده نخواهد بود. صندلی این ون ها جا دار و راحت است و هم کودکان و هم بزرگسالان میتوانند از آن ها استفاده کنند.
2چه مواردی بر قیمت کرایه ون دربستی تاثیر دارد؟
حضور یا عدم حضور راننده به همراه ون، زمان (این که در چه فصلی سفر میکنید نیز بر قیمت اجاره این خودروها تاثیر گذار است)، مدت زمان سفر، ظرفیت و امکانات ون بر میزان قینت کرایه ون دربستی تاثیر گذار خواهد بود.
3ون های لوکس در چه مواردی مورد استفاده قرار میگیرند؟
ون های لوکس معمولا برای سفرهای گردشگری، سفرهای بیرون از شهر که مسافران قرار است مدت زمان طولانی درون ون بمانند و همچنین مسافرین هتل های لوکس مورد استفاده قرار میگیرند. میتوان این ون ها را بدون راننده و یا به همراه یک راننده حرفه ای و با تجربه اجاره کرد.
4انواع ون کمپر کدام است؟
ون کمپرها دو نوع هستند: کمپر کشنده و کمپر هوم.

 

اجاره ون دربستی

اجاره ون دربستی

اگر شما نیز علاقه دارید به صورت دسته جمعی با همه ی اعضای خانواده، فامیل، دوستان دوران دانشگاه و ... به مسافرت بروید اما به دلایل مختلف مثل آشنا نبودن با مسیرها، هزینه بالای بلیط های اتوبوس و قطار، نداشتن خودروی مناسب و نگرانی بابت اینکه ممکن است نتوانید همه ی مسیر را رانندگی کنید و یا در طول مسیر سردرگم شوید، از رفتن به این سفر خاطره انگیز پشیمان شده اید ما به شما اجاره ون دربستی را پیشنهاد میدهیم زیرا با این کار همه ی نگرانی ها برطرف خواهد شد. در صورتی که اجاره ون دربستی به همراه راننده باشد میتوانید از بودن با یک فرد با تجربه که به همه ی مسیرها آشنا است لذت ببرید.

اجاره ون دربستی چندین مزیت دارد؛ به خاطر ظرفیت 6 تا 15 نفره این ون ها مسافرت به صورت دسته جمعی را امکان پذیر کرده است. همانطور که میدانید بودن در کنار کسانی که دوست دارید در طول مسیر به اندازه ی رسیدن به مقصد لذت بخش و خاطره انگیز خواهد بود.

کرایه ون دربستی یکی از روش های مسافرت بی دردسر و مقرون به صرفه است، ضمن اینکه این خودروها بسیار راحت هستند و امکانات متعددی دارند که حتی در صورت طولانی بودن مسیر نیز خسته کننده نخواهد بود. صندلی این ون ها جا دار و راحت است و هم کودکان و هم بزرگسالان میتوانند از آن ها استفاده کنند.

بیشتر بخوانیم : کرایه خودرو ون

کرایه ون دربستی

قیمت کرایه ون دربستی

همانطور که اشاره کردیم اگر بخواهیم اقتصادی نگاه کنیم خواهیم دید که قیمت اجاره ون دربستی خیلی بالا نیست و نسبت به مسافرت باسایر وسایل نقلیه مقرون به صرفه است. قیمت اجاره ون دربستی بر اساس چندین فاکتور تعیین میشود. حضور یا عدم حضور راننده به همراه ون، زمان (این که در چه فصلی سفر میکنید نیز بر قیمت اجاره این خودروها تاثیر گذار است)، مدت زمان سفر، ظرفیت و امکانات ون بر میزان قیمت کرایه ون دربستی تاثیر گذار خواهد بود.

اجاره تاکسی ون دربستی

در صورتی که قصد دارید به همراه دوستان یا همه ی اعضای خانواده در سطح شهرهای بزرگ مثل تهران تردد کنید  بدون اینکه نگرانی بابت ورود به محدود طرح ترافیک را داشته باشید و یا در اطراف شهر برای چندین ساعت به گشت و گذار بپردازید به شما پیشنهاد میکنیم تاکسی ون دربستی اجاره کنید زیرا هزینه اجاره تاکسی ون دربستی در شهرهای شلوغی مثل تهران نسبت به اجاره تاکسی های سواری بسیار مناسب تر است و علاوه بر آن اگر تعداد همراهانتان بیش از ظرفیت یک خودرو سواری است میتوانید با اجاره تاکسی ون دربستی همگی با هم باشید بدون اینکه نیاز به کرایه چندین خودرو سواری داشته باشید که این مورد ممکن است باعث نگرانی شما و همچنین باعث هزینه های اضافه نیز میشود.

اجاره ون دربستی

اجاره ون دربستی ارزان

اگر نمیخواهید یک سفر دسته جمعی را از دست دهید و در عین حال در هزینه های سفرتان نیز صرفه جویی کنید ما به شما پیشنهاد میکنیم ون های ارزان را انتخاب کنید. این ون ها اگر چه مانند ون های لوکس امکانات رفاهی متعدد ندارند اما برای ایاب و ذهاب و گردش چندین ساعته در شهر ها بسیار مناسب هستند. اگر هدف از مسافرت دسته جمعی بودن با یکدیگر باشد این ون ها گزینه ی بسیار مناسبی هستند و همچنین قیمت مناسبی نیز دارند.

در صورتی که همیشه نگران جای پارک خودرو هستید و تمایل ندارید با ماشین شخصی به فرودگاه بروید به شما پیشنهاد میکنیم یک ون ارزان اجاره کنید و با خیال آسوده به سفر بپردازید.

اجاره ون لوکس

حال که در مورد مزایای ون ارزان گفتیم بهتر است در مورد اجاره ون لوکس نیز اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهیم. این ون ها که دارای امکانات رفاهی متعدد و ظاهر زیباتر و شکیل تر هستند معمولا برای مراسم های تشریفاتی و اسکورت مورد استفاده قرار میگیرند. رنگ این ون ها معمولا مشکی و سقف آن ها نیز بلند تر از سایر ون هاست.

ون های لوکس معمولا برای سفرهای گردشگری، سفرهای بیرون از شهر که مسافران قرار است مدت زمان طولانی درون ون بمانند و همچنین مسافرین هتل های لوکس مورد استفاده قرار میگیرند. میتوان این ون ها را بدون راننده و یا به همراه یک راننده حرفه ای و با تجربه اجاره کرد.

بیشتر بخوانیم :اجاره خودرو

کرایه ون دربستی

اجاره ون کمپر

اگر شما نیز جز کسانی هستید که علاقه ی زیادی به مسافرت دارید و رفاه و راحتی در طول مسافرت برایتان مهم است به شما پیشنهاد میکنیم یک ون کمپر اجاره کنید؛ این خودرو دارای همه ی امکانات رفاهی است و یک نسخه ی قابل حمل از خانه تان می باشد زیرا میتوانید به صورت موقت درون آن زندگی کنید این ون ها دارای سرویس بهداشتی، محلی برای استراحت و آشپزخانه نیز هستند. حال تصور کنید با ون کمپر به همراه دوستانتان مسافرت کنید خواهید دید که لذت این سفر چندین برابر خواهد بود زیرا ون کمپر بسیار راحت و زیبا هستند و شما در طول مسافرت احساس خستگی نمی کنید و بدون دغدغه بابت یک مکان برای استراحت انگار درون یک خانه ی متحرک زندگی میکنید. این کمپرها مناسب برای سفر به دل طبیعت و مکان های هیجان انگیز و پر ماجرا هستند. ظرفیت این ون ها بین 4 تا 6 نفر است.

ون کمپرها دو نوع هستند: کمپر کشنده و کمپر هوم.

کمپر کشنده دارای تجهیزات و امکانات رفاهی بیشتری نسبت به کمپر هوم ها هستند. هر دو نوع این ون ها راحتی و رفاه شما را در طول سفر فراهم میکنند و با اجاره ون کمپر میتوانید سفری فراموش نشدنی و هیجان انگیز را تجربه کنید.

سرویس ون در تهران

در پایان مطلب لازم میدانیم یکی از بهترین شرکت ها در زمینه حمل و نقل مسافر، اجاره خودرو، تامین وسیله نقلیه برای گردشگران، ایاب و ذهاب درو شهری، دربستی و... را به شما معرفی کنیم. شرکت دریان سفر امید با اجاره انواع خودرو های سواری، ون ها، اتوبوس و مینی بوس به همراه راننده و بدون راننده، امکان سفری ایمن و لذت بخش را برای مسافران عزیز فراهم میکند. کیفیت مطلوب خدمات، قیمت مناسب و پشتیبانی 24 ساعته از جمله اهداف شرکت دریان سفر امید می باشد. اگر شما نیز قصد مسافرت دارید پیشنهاد میکنیم به سایت این شرکت به آدرس www.dsoc.ir مراجعه کنید و از خدمات این شرکت آگاهی پیدا کنید.

کرایه ون دربستی در تهران

کرایه ون دربستی بدین شکل است که خودرو به همراه راننده در اختیار شما قرار می دهد تا شما به صورت سلامت و به راحتی به مقصد خود برسید. شما می توانید از این خدمات به صورت درون شهری و برون شهری بهره مند شوید. خودروهای کرایه ای می تواند از درب منزل شما را به فرودگاه رسانده و از فرودگاه نیز شما را تا درب منزل همراهی کند. شما می توانید با کرایه انواع خودروها از دریان سفر امید به اقصی نقاط کشور سفر کنید.

اجاره ون دربستی در تهران به شما کمک می کند که در طول سفر و در پشت ترافیک هیچ گونه خستگی را احساس نکنید. تمامی خودروهای کرایه ای دریان سفر امید بسیار مدرن و مجهز بوده و می تواند تمامی نیازهای شما را از خودروی لوکس و مدرن برآورده کند. این شرکت تمامی خودروهای خود را به صورت دربستی در اختیار مشتریان خود قرار داده و برای رزرو آن ها تنها کافیست با این شرکت تماس بگیرید.

ون در اختیار ارزان قیمت

ون ها شامل انواع مختلف ون های تشریفاتی، ون های مسافرتی، ون های وی آی پی و ون های توریستی هستند. شما می توانید انواع ون های دریان سفر امید را بدون راننده از این شرکت کرایه کنید. این ون ها امکانات بسیار خاص و ویژه ای بوده و طرفداران زیادی در بین علاقه مندان به کمپین و مسافرت دارند. همچنین شما می توانید این رون ها را با بهترین و حرفه ای ترین راننده ها رزرو کنید.

این راننده ها به صورت کامل بر روی جاده ها مسلط هستند و سفری ایمن و راحت را برای شما رقم خواهند زد. کرایه ون قیمت های مختلفی دارد. بنابراین برای این که هزینه های مسافرت خود را کاهش دهید و لذت بیشتری از سفر خود ببرید، بهتر است ون های پیشرفته و با امکانات بالا را از دریان سفر امید کرایه کنید. در صورتی که قصد سفر طولانی مدت و با تعداد بالا را دارید می توانید با شماره های این شرکت تماس گرفته و ون مورد نیاز خود را کرایه نمایید.

کرایه ون مسافرتی

هیچ چیزی مثل یک مسافرت و دور شدن از همهمه و هیاهوی زندگی نمی تواند فکر و دغدغه را از شما دور کرده و روحیه و حال شما را خوب کند. در حال حاضر با توجه به افزایش قیمت خودرو بسیاری از افراد قادر به پرداخت هزینه لازم برای خرید خودرو نیستند و از این رو از رفتن به سفر منصرف می شوند. در صورتی که شما نیز از جمله افرادی هستید که خودروی شما خراب شده و یا به هر دلیل امکان خرید خودرو را ندارید، با کرایه ون می توانید سفر خود را برگزار کنید.

ون های دربستی این امکان را به شما می دهد که با استفاده از این خودروها دل به جاده ها زده و سفری بسیار لذت بخش و ایده آل داشته باشید. ون ها انواع مختلفی دارد که هر یک از این خودروها دارای ویژگی ها و امکانات خاص و ویژه ای است. ون های کرایه ای خدمات ویژه ای را در اختیار مسافرین قرار می دهند و شما با بهره گیری از آن ها می توانید کلیه کارهای تشریفاتی خود را انجام پذیرید.

تماس با ما