رنت خودرو

رنت خودرو چیست؟

مؤسسات یا شرکت‌هایی که خدمات رنت خودرو  را اراده می‌دهند در تلاش هستند تا با ارائه اتومبیل متنوع و کارآمد با بهترین خدمات و کمترین هزینه همراه همیشگی شما در انجام امور کاری و سفرهایتان باشد تا بتوانید از زندگی خود لذت ببرید.

در این قرن باتوجه‌به پیشرفت صنعت خودروسازی دیگر فقط استفاده و رانندگی با خودرو از ملزومات و خواسته‌های انسان نیست بلکه انسان‌ها از خودرو به‌عنوان وسیله‌ای برای آسایش، راحتی و حتی برای تفریح کردن نیز به استفاده می‌کنند که بیشتر ما انسان‌ها با رانندگی به خواسته‌ها دست می‌یابیم. رنت ماشین در دریان سفر امید یک شیوه عالی برای داشتن سفری راحت با بهترین امکانات است.

از زمان‌های قدیم تا امروز انسان‌ها با سفر نیاز‌های مختلفی را برطرف می‌کردند. به طور مثال: بعضی‌ها برای کار سفر می‌کردند و می‌کنند تا نیاز مالی خود را برطرف کنند با بعضی‌ها برای تفریح به سفر می‌روند تا نیاز خوشی و نشاط خود را برطرف کنند و نیاز‌هایی ازاین‌قبیل. به‌خاطر داشتن آسایش و راحتی و خاطره‌انگیز بودن سفر بیشتر مردم سفر با خودرو شخصی را به دیگر راه‌های موجود ترجیح می‌دهند.

این راه‌ها به مردم راحتی بیشتر و در مواقعی هزینه کمتر را ارائه می‌دهد. اما مشکلات خودش را نیز دارد، مثلاً استهلاک ماشین. یک راه خوب برای داشتن سفری مناسب، راحت و بدون داشتن دغدغه استهلاک خودرو، رنت اتومبیل از مؤسسات یا شرکت‌های در این زمینه فعالیت مقرون‌به‌صرفه نبودن مسافرت در طی مسیرهای طولانی با ماشین از قطار و هواپیما برای می‌کنند، است.

امروزه اجاره خودرو در ایران نسبت به قبل از مزایای بهتری برخوردار است. امروزه افراد به دلیل امکان‌پذیر و مقرون‌به‌صرفه نبودن مسافرت در طی مسیرهای طولانی با ماشین از قطار و هواپیما برای مسافرت‌های طولانی خود استفاده می‌کنند.

در این هنگام اجاره خودرو یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای رفع نیاز افراد به ماشین در مقصد محسوب می‌شود. از جمله مهم‌ترین دلایل تمایل افراد به اجاره خودرو می‌توان به بزرگ‌تر شدن دایره سفرها اشاره کرد. هر فرد می‌تواند متناسب با نیاز و بودجه خود یک خودروی مناسب را در طول سفر به‌صورت ساعتی، روزانه هفتگی و ماهانه اجاره کند. در ادامه مطلب شرایط و مدارک موردنیاز برای اجاره خودرو و همچنین مزیت استفاده از این نوع خودروها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

تماس با ما-https://dsoc.ir/

همه چیز درباره رنت سواری

رنت به معنی اجاره بوده، پس رنت خودرو به معنای اجاره خودرو می‌باشد. امروزه بیشتر افراد در فکر صرفه جویی در هزینه‌های خود می‌باشند. با این حال برخورداری از رفاه و راحتی نیز بسیار مهم است. با این حال با سطح درآمد اکثریت مردم برخورداری از امکانات سطح بالا کمی دور از دسترس است. برای داشتن خودرو مدل بالا نیز در جشن‌ها، عروسی‌ها و سایر مجالس برای اینکه بتوانید از خودرویی مدل بالا با هزینه‌ای پایین استفاده کنید ما به شما رنت ماشین یا همان اجاره ماشین را پیشنهاد می‌کنیم.

با افزایش قیمت خودرو و واردات خودروهای مدل بالا و لوکس، اکثر افراد دوست دارند و حتی گاهی نیاز دارند که سواری با این خودروها را تجربه کنند. ولی با بالا بودن قیمت خرید این خودروها این امکان وجود نداشت. در این جا بود که نیاز به یک خدمات متفاوت حس شد. به همین دلیل مراکزی برای رنت ماشین به وجود آمدند. با کمک این کمپانی‌ها افراد می‌توانند ماشین مورد علاقه خود را اجاره کنند. تنها کافی است که مبلغ اجاره را پرداخته و یک مدرک نیز به عنوان ضمانت ارائه دهند.

کاربرد اجاره ماشین

با رواج کمپانی‌های اجاره خودرو افراد می‌توانند برای جشن‌ها، مراسم‌ها و قرارهای مهم خود یک ماشین لوکس تهیه کنند. رنت خودرو برای برگزاری جشن عروسی‌ها از سایر موارد رواج بیشتری دارد. امروزه کیفیت خدمات کمپانی‌های اجاره خودرو بسیار بیشتر شده است و همه کسانی که از این کمپانی ها استفاده می‌کنند این موضوع را متوجه شده‌اند. شما حتی می‌توانید خودرو را با راننده اجاره کنید.

قیمت رنت سواری

قیمت رنت خودروهای مختلف متفاوت است. هرچه مدل خودرو بالاتر بوده و ماشین لوکس‌تر باشد طبیعی است که قیمت اجاره آن نیز بالا می‌رود. این اجاره می‌تواند از روزانه 500 هزار تومن تا 5 میلیون تومان باشد. برخی کمپانی ‌ها نیز اجاره خودرو را ساعتی حساب می‌کنند. در هر صورت قیمت اجاره خودرو به عوامل مختلفی مانند مدل خودرو، کمپانی مورد نظر، ساعت‌های اجاره و داشتن و نداشتن راننده بستگی دارد.

برای بازدید از قیمت رنت سواری در رشت کلیک کنید

خدمات رنت خودرو

 • اجاره خودرو بدون راننده
 • اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی
 • اجاره ماشین یا خدمات ویژه برای ارگان‌های شخصی و دولتی
 • اجاره ماشین عروس

مزیت رنت خودرو

با رنت ماشین از دریان سفر امید می‌توان از مزیت‌های مختلفی برخوردار شد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن آزادی در حرکت: شما می‌توانید با رنت خودرو در تعطیلات نگرانی‌هایی از قبیل هزینه‌های تاکسی، برنامه و زمان حرکت و توقف اتوبوس‌ها و ... کاهش بدهد. علاوه بر این موارد اجاره کردن یک خودرو به شما کمک کند تا از تعطیلات خود لذت کافی را ببرید.

قیمت مناسب: امروزه به‌خاطر وجود شرکت و مؤسسات مختلف اجاره خودرو فضا به فضای رقابتی تبدیل شده است. پس این شرکت‌ها معمولاً خودرو‌های مختلفی را باقیمت‌های مناسبی برای اجاره ارائه می‌دهد.

افزایش توان مالی: افرادی که در شهر را بزرگ زندگی و کار می‌کنند که اگر هر روز نیاز به خودرو شخصی نداشته باشد، می‌تواند با اجاره خودرو و نداشتن پرداخت هزینه‌هایی از قبیل بیمه ماشین، پارکینگ، چک‌های مکانیکی، لاستیک، استهلاک و ... در هزینه‌ها صرفه‌جویی کند. همچنین این افراد می‌توانند برای مسافرت رفتن از خودروهای اجاره‌ای استفاده کند تا در مقایسه با خودرو‌های شخصی، هزینه کمتری بپردازد.

افزایش کیفیت سفر: به طور مثال زمانی که از فرودگاه خارج می‌شوید و می‌خواهید به هتلی بروید چند راه دارد. یکی از راه‌ها استفاده از تاکسی‌های گران‌قیمت است. دیگری استفاده از اتوبوس‌های شلوغ و کند، حالا اگر هتل از فرودگاه فاصله داشته باشد که این وضع بدتر می‌شود. راحت بهتر این است که یک خودرو کرایه کنید. بدین شیوه آسایش و امنیت روانی بیشتری نیز دارند.

تأمین آسایش و راحتی: یکی دیگر مزیت‌های رنت سواری در سفر این است که شما در سفر آزادی عمل بیشتری کسب خواهید کرد. به طور مثال می‌توانید از مکان‌های مختلف و دوردست نیز بازدید کنید. مسیرهای پیاده‌روی، رستوران‌های شیک و ویلاهای مختلف از جمله این اماکن محسوب می‌شوند که در بسیاری از موارد امکان دسترسی به آن‌ها به‌وسیله اتوبوس یا تاکسی وجود ندارد.

تماس با ما-https://dsoc.ir/

پس‌انداز کردن پول

به طور مثال می‌توانید یک هتل را که دورتر از شهر است اجاره کنید و با کرایه خودرو به آنجا رفت‌وآمد کرد و دغدغه دور بودن هتل و نبود تاکسی یا وسیله نقلیه نداشت. بدین شیوه علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌توان خیلی راحت و با آزادی بیشتری جابه‌جا و حمل‌ونقل شد.

استفاده از یک ماشین لوکس برای جلسات کاری یا قرار‌های مهم: افرادی هستند که می‌خواهند در هنگام برگزاری یک قرارداد و جلسه کاری مهم ظاهری شیک و عالی داشته باشد. در این شرایط آنها به اجاره خودرو تمیز، براق و در صورت لزوم با کلاس بالا را نیاز دارد تا ظاهر شیک و عالی داشته باشند.

گزینه‌ای عالی برای تعطیلات: افرادی که از خودرو‌های شخصی فقط برای سفر‌های تفریحی استفاده می‌کنند، آنها علاوه بر هزینه‌های سرویس و ... هزینه‌های مربوط به استهلاک زیادی برای آن در درازمدت پرداخت می‌کنند. آنها می‌توانند برای اجتناب کردن از پرداخت هزینه‌هایی ازاین‌قبیل، پیشنهاد می‌شود به هنگام رفتن به سفرهای تجاری یا تفریحی خودرویی را کرایه کنند.

سرویس کیفیت: بدون درنظرگرفتن مقصد و هدف خود از کرایه خودرو، اگر در هر زمان در حین دوره کرایه ماشین، خودرو شما خراب شود یا به مشکلی بربخورد، به‌راحتی و بدون پرداخت هزینه‌ای اضافه می‌توانید آن را تعویض کنید. این یکی از بزرگ‌ترین مزایای آنها در سفرهای طولانی به‌حساب می‌آید.

شما محدود به مکان خاصی نخواهید بود: دیگر لازم نیست شما برای اجاره هتل یا مکان تفریحی یا گردشگری، مسافت تا آنجا را در نظر بگیرید. شما می‌توانید با خودروی اجاره‌ای خود به هرجایی که می‌خواهید بروید.

نیازی به اتلاف وقت و استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی ندارید: اگر شما خودرویی را کرایه می‌کنید دیگر لازم نیست وقت خود را برای منتظر ماندن در ایستگاه اتوبوس یا پرشدن تاکسی تلف کنید. در عوض می‌توانند. زمانی که از ماشین‌های اجاره‌ای استفاده می‌کنید نیازی ندارید که دیگر منتظر وسایل حمل‌ونقل عمومی باشید و برنامه روزانه خود را بر اساس برنامه‌ریزی آن‌ها تنظیم کنید.

دلایل کرایه کردن ماشین در تهران

برای کرایه کردن ماشین در تهران دلایل زیادی می‌توان گفت. یکی از مهم‌ترین دلایل این است که می‌توان از خودروهای لوکس برای قرارهای کاری یا شرکت در مراسم‌های ویژه استفاده کرد.

در این شرایط می‌توان متناسب با نوع سفر خودروهای موردنظر را از میان ماشین‌های لوکس یا کلاسیک در مدل‌های مختلف انتخاب و اجاره نمود. استفاده از این گروه خدمات که در سال‌های اخیر با استقبال زیادی مواجه شده‌اند به مزایای متعددی دست پیدا خواهید کرد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره نمود:

 • استفاده از خودروهای لوکس با هزینه کم
 • برنامه‌ریزی بهتر برای سفر با اجاره کردن خودرو بدون راننده
 • صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر با اجاره کردن خودرو برای سفرهای خانوادگی و گروهی و عدم نیاز به پرداخت کرایه زیاد به آژانس و تاکسی
 • فراهم شدن آسایش بیشتر در سفرهای انجام شده با پرواز، قطار یا اتوبوس و بدون خودروی شخصی

درباره شرکت دریان سفر امید

شرکت دریان سفر امید با کادری مجرب و ناوگان حرفه‌ای در حوزه خدمات حمل‌ونقل مسافر فعالیت خود را با دریافت پروانه کسب و عضویت در اتحادیه مسافربری استان تهران آغاز نمود.

هدف شرکت دریان سفر توسعه صنعت حمل‌ونقل مسافر (رنت اتومبیل‌های مختلف، تأمین وسیله نقلیه) در بخش‌هایی نظیر حمل‌ونقل گردشگری (تورهای ورودی، خروجی و داخلی)، انتقال پایانه‌ها (فرودگاهی، بندرها دریایی، ایستگاه‌های راه‌آهن و ترمینال‌های مسافربری) ایاب‌وذهاب درون‌شهری (سازمان‌ها، ارگان‌ها، نهادها، مؤسسات، وزارت‌خانه‌ها، ادارات، شرکت‌های دولتی و غیردولتی، کارخانه‌ها، بانک‌ها، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها و مدارس)، دربستی بین‌شهری و تأمین خودروی تشریفات جهت سمینارها، کنفرانس‌ها، همایش‌ها، اجلاس‌ها، کنگره‌ها، نمایشگاه‌ها، مجالس عروسی، مراسم ترحیم، جشن‌ها و میهمانی‌ها و همچنین اجاره انواع خودروی سواری بدون راننده می‌باشد.

از مزایای همکاری با دریان سفر امید می‌توان به اطمینان خاطر از کیفیت مطلوب خدمات، قیمت‌های مناسب، خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته و ارائه خدمات در سریع‌ترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن در تمام نقاط کشور با رانندگان مجرب و کارآزموده اشاره نمود. ناوگان این شرکت شامل انواع خودروهای اتوبوس، میدل باس، مینی‌بوس، ون و سواری به‌صورت خودروهای ایرانی، خارجی، مدرن، کلاسیک، لوکس و قدیمی می‌باشد.

قیمت رنت خودرو

تعیین قیمت خودرو اجاره­ای بر اساس مدل خودرو، تعداد روز و ساعات کرایه خودرو، میزان کیلومتر مجاز رانندگی با آن، و اینکه قرارداد اجارهٔ خودرو با راننده یا بدون راننده بسته شده است، متفاوت است. به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت واحد را برای اجاره کردن خودرو در نظر گرفت. در حال حاضر به‌روزترین اجاره خودرو با بهترین شرایط در شهرهای بزرگ مانند تهران، کرج، مشهد، اصفهان، رشت، شیراز و دیگر شهرهای ایران اجاره داده می‌شوند.

مدارک لازم برای اجاره خودرو برای اتباع ایرانی

 •  چک یا سفته متناسب با مبلغ و هزینه خودرو
 •  کارت ملی
 • گواهینامه رانندگی
 • سند ملکی متعلق به شخص متقاضی اجاره خودرو
 • به ودیعه گذاشتن ۱۵ درصد ارزش خودرو ایرانی و هفت تا ده درصد ارزش سایر خودروها
 • خودرو فرد متقاضی در پارکینگ عمومی پارک شود و سند آن به شرکت تحویل داده شود.

رنت سواری در تهران

اگر شما مسافر تهران هستید و به دلیل ناآشنایی و نداشتن اطلاعات کافی درباره خیابان ها و محله ها، نگران جا به جایی در سطح شهر هستید رنت سواری در تهران با راننده گزینه ای ایده آل برای رفت و آمد های شماست. راننده ای مجرب و کار درست میتواند شما را در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظرتان برساند و شما را به رنت سواری در هنگام مسافرت به شهر های مختلف امیدوار کند. از مزایای رنت سواری با راننده این است که شما بدون دانستن اطلاعات خاصی درباره مسیر به راحت ترین شکل ممکن به مقصد مورد نظر خود میرسید و ماندن در مسیرهای پرترافیک شما را خسته و آزرده نمیکند.

رنت اتومبیل لوکس

تا به حال به این فکر کرده اید که رنت اتومبیل لوکس چه کاربردی دارد؟ اگر در بطن جامعه تامل کرده باشید متوجه شده اید که متاسفانه ظاهر شما تاثیر زیادی بر قضاوتی که مردم درباره شما میکنند دارد به طوری که ملاک برخوردشان قیمت لباس و مدل ماشینتان باشد. این طرز فکر در قرارهای کاری و جلسات مهم بسیار بیشتر دیده میشود به طوری که بسیاری از افراد برای حضور در جلسات کاری از رنت اتومبیل لوکس استفاده میکنند تا بیشتر تاثیرگذار باشند. اگر از این افراد در اینباره سوال بپرسید خواهید دید که تجربه جلسات کاری آن ها در کنار رنت اتومبیل لوکس بسیار رضایت بخش تر از حضور آن ها بدون آن بوده است. البته جدای از رنت اتومبیل برای جلسات کاری بسیاری از فیلم سازان هستند که برای ساخت فیلم و طراحی صحنه در آن از رنت اتومبیل های لوکس استفاده میکنند تا با هزینه بسیار پایین تر از خرید این ماشین ها، تنوع بالایی از خودروهای لوکس را تنها با رنت و کرایه در اختیار داشته باشند.

رنت خودرو ایرانی

این مفهوم اشتباه در میان مردم جا افتاده است که رنت خودرو صرفا برای خودرو های خارجی و لوکس می باشد در حالی که رنت خودرو ایرانی هم طرفداران خودش را دارد. قیمت مناسب خودرو ایرانی به نسبت رنت خودرو لوکس باعث می‌شود ترجیح افراد زیادی به استفاده از این نوع ماشین ها باشد. از رنت خودرو قیمت مناسب ایرانی برای مواردی مانند سفرهای کاری، جا به جایی های درون شهری، سفرهایی با تعدا افراد کم و... استفاده می‌شود. از مزیت های رنت خودرو ایرانی  دست باز شما برای اجاره خودرو به دو صورت با راننده و بدون حضور راننده -مطابق با شرایط و خواست- شما می‌باشد. فقط این نکته مهم را هنگام رنت خودرو ایرانی در نظر داشته باشید که خودرویی مطابق با کاربرد مدنظر خود رنت کنید برای مثال خودرو سمند صندوقی بزرگ دارد که این ماشین را مناسب برای سفرهای خانوادگی می‌کند اما از طرف دیگر  برای مسافت های طولانی ماشینی پر مصرف از نظر سوخت و انرژی می‌باشد. در نتیجه هنگام رنت خودرو به تمام نکات فنی و ظاهری خودرو مورد نظر خود توجه داشته باشید تا تجربه ای خوب و قابل قبول از اجاره ماشین برای شما رقم بخورد.

رنت خودرو قیمت مناسب

قیمت یکی از مهم‌ترین فاکتور هایی است که هر خریدار و کارفرمایی به آن توجه ویژه نشان می‌دهد و به جرئت میتوان گفت که درجه اهمیت آن با اهمیت سطح کیفیت برابری می‌کند. این امر در رنت خودرو هم صدق می‌کند و مشتریان فاکتور قیمت را با توجه به بودجه ای که برای رنت ماشین در نظر گرفته اند بسیار مهم می‌دانند. در مقایسه بین رنت ماشین های خارجی و رنت خودروهای داخلی مسلما کفه ترازو خوش قیمت بودن به سمت رنت خودرو داخلی سنگین تر است و پر پیداست که انتخاب تعداد قابل توجهی از مشتریان، رنت خودرو قیمت مناسب‌تر می‌باشد.  از طرفی بخاطر وجود تعداد زیاد شرکت هایی که خدمات حمل و نقل ارائه می‌کنند قیمت ها بسیار رقابتی بوده و می‌توانید مطمئن باشید که با کمی جست و جو، قرارداد رنت خودرو را با بهترین و نازل ترین قیمت خواهید بست.

رنت اتومبیل تشریفات

سوار شدن ماشین های کلاسیک، لوکس و لاکچری آرزوی کودکی بسیاری از مردان و زنان امروز است که بخاطر هزینه بالای خرید و گران بودن این دست از اتومبیل ها  و توان خرید پایین خانواده ها میسر نشد. اما باید بدانید که امروزه رنت اتومبیل میتواند راهی برای تحقق رویای کودکیتان باشد. شما میتوانید بدون خرید و پرداخت هزینه های بسیار سنگین ، رویای خود را تنها با رنت اتومبیل مورد علاقه خود به حقیقت تبدیل کنید. حتی می‌توانید برای مراسم عروسی خود از رنت خودرو های لوکس و لاکچری استفاده کنید یا با اجاره فولکس قورباغه ای قدیمی، اتومبیلی متفاوت برای جشن عروسی خود تدارک ببینید. تنوع اتومبیل های تشریفات بسیار زیاد است و شما برای رنت اتومبیل در بهترین شب زندگیتان دست بازی دارید و کافی است به آژانس های معتبر مراجعه کرده و با خیالی راحت اتومبیل دلخواهتان را اجاره کنید.

رنت سواری در کیش

حتما درباره رنت سواری در کیش شنیده اید. اگر تا به حال به کیش سفر کرده باشید حتما متوجه ماشین های لوکس و گران قیمت سطح شهر شده اید که قشر متوسط در کنار قشر ثرتمند از این مدل ماشین ها استفاده میکنند. دلیل همه گیری این اتفاق منطقه آزاد بودن کیش است که امکان دسترسی به ماشین های خارجی بدون پرداخت هزینه‌ی بالای گمرک را برای بیشتر مردم فراهم کرده است. این نکته از دید مسافران جزیره کیش پنهان نماده و علاقه آنها به سواری با این ماشین های لوکس باعث بوجود آمد مراکزی برای رنت سواری شده است. اگر فکر میکنید که برای رنت سواری در کیش نیاز به ضامن و مدارک و اسناد معتبر زیادی دارید سخت در اشتباهید چرا که شرایط رنت خودرو در کیش از آنچه که فکرش را میکنید راحت تر است. کافی است با مدارک شناسایی خود به آژانس های حمل و نقل مراجعه کرده و ماشین مورد علافه خود را از چند ساعت تا چند روز رنت کنید. البته لازم به ذکر است که رنت سواری در کیش فقط مخصوص ماشین های لوکس و گران قیمت نیست و شما انواع و اقسام خودروها را تا هر زمانی که بخواهید، میتوانید در این جزیره زیبا رنت کنید.

رنت اتومبیل - رنت خودرو -رنت اتومبیل - رنت خودرو - رنت سواری - رنت اتومبیل - رنت خودرو - رنت سواری -  رنت اتومبیل - رنت خودرو - رنت سواری -  رنت اتومبیل - رنت خودرو - رنت سواری -  رنت اتومبیل - رنت خودرو - رنت سواری -  رنت اتومبیل - رنت خودرو - رنت سواری -  رنت اتومبیل - رنت خودرو - رنت سواری -  رنت اتومبیل - رنت خودرو - رنت سواری - 

2 دیدگاه
 1. morteza گفت:

  چه فرصت جالبیه رنت ماشین تو کیش!
  انشالا قسمت بشه بریم و ماشین رنت کنیم. اینطوری که پولمون نمیرسه بخریم…. بریم اونجا حداقل یه روز اجاره کنیم آرزو به دل ازین دنیا نریم….

 2. ehsan گفت:

  ممنون از پاسخگویی و حوصلتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما