رنت خودرو

رنت خودرو

رنت خودرو، در جهانی که اقتصاد حرف اول را می‌زند مردم سعی می‌کنند تا با هزینه کمتر، صرفه‌جویی و استفاده بهینه از وقت خود بتواند در زندگی از رفاه بیشتری برخوردار باشد. باتوجه‌به وضع مالی و درآمد افراد، برخورداری از امکانات و رفاهیت با درنظرنگرفتن هزینه بسیار سخت می‌شود. افراد زیادی برای به‌دست‌آوردن امکانات و رفاهیت راه‌های مختلفی را امتحان می‌کنند. در این مقاله ما راهی به شما ارائه می‌دهیم که در عین صرفه‌جویی در هزینه از امکانات و رفاهیت در سفرها یا هر موقعیت رانندگی دیگر، برخوردار شوید. با دریان سفر امید همراه باشید.

رنت خودرو چیست؟

مؤسسات یا شرکت‌هایی که خدمات رنت خودرو  را اراده می‌دهند در تلاش هستند تا با ارائه اتومبیل متنوع و کارآمد با بهترین خدمات و کمترین هزینه همراه همیشگی شما در انجام امور کاری و سفرهایتان باشد تا بتوانید از زندگی خود لذت ببرید.

در این قرن باتوجه‌به پیشرفت صنعت خودروسازی دیگر فقط استفاده و رانندگی با خودرو از ملزومات و خواسته‌های انسان نیست بلکه انسان‌ها از خودرو به‌عنوان وسیله‌ای برای آسایش، راحتی و حتی برای تفریح کردن نیز به استفاده می‌کنند که بیشتر ما انسان‌ها با رانندگی به خواسته‌ها دست می‌یابیم. رنت ماشین در دریان سفر امید یک شیوه عالی برای داشتن سفری راحت با بهترین امکانات است.

از زمان‌های قدیم تا امروز انسان‌ها با سفر نیاز‌های مختلفی را برطرف می‌کردند. به طور مثال: بعضی‌ها برای کار سفر می‌کردند و می‌کنند تا نیاز مالی خود را برطرف کنند با بعضی‌ها برای تفریح به سفر می‌روند تا نیاز خوشی و نشاط خود را برطرف کنند و نیاز‌هایی ازاین‌قبیل. به‌خاطر داشتن آسایش و راحتی و خاطره‌انگیز بودن سفر بیشتر مردم سفر با خودرو شخصی را به دیگر راه‌های موجود ترجیح می‌دهند.

این راه‌ها به مردم راحتی بیشتر و در مواقعی هزینه کمتر را ارائه می‌دهد. اما مشکلات خودش را نیز دارد، مثلاً استهلاک ماشین. یک راه خوب برای داشتن سفری مناسب، راحت و بدون داشتن دغدغه استهلاک خودرو، رنت اتومبیل از مؤسسات یا شرکت‌های در این زمینه فعالیت مقرون‌به‌صرفه نبودن مسافرت در طی مسیرهای طولانی با ماشین از قطار و هواپیما برای می‌کنند، است.

امروزه اجاره خودرو در ایران نسبت به قبل از مزایای بهتری برخوردار است. امروزه افراد به دلیل امکان‌پذیر و مقرون‌به‌صرفه نبودن مسافرت در طی مسیرهای طولانی با ماشین از قطار و هواپیما برای مسافرت‌های طولانی خود استفاده می‌کنند.

در این هنگام اجاره خودرو یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای رفع نیاز افراد به ماشین در مقصد محسوب می‌شود. از جمله مهم‌ترین دلایل تمایل افراد به اجاره خودرو می‌توان به بزرگ‌تر شدن دایره سفرها اشاره کرد. هر فرد می‌تواند متناسب با نیاز و بودجه خود یک خودروی مناسب را در طول سفر به‌صورت ساعتی، روزانه هفتگی و ماهانه اجاره کند. در ادامه مطلب شرایط و مدارک موردنیاز برای اجاره خودرو و همچنین مزیت استفاده از این نوع خودروها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

خدمات رنت خودرو

 • اجاره خودرو بدون راننده
 • اجاره ماشین ترانسفر فرودگاهی
 • اجاره ماشین یا خدمات ویژه برای ارگان‌های شخصی و دولتی
 • اجاره ماشین عروس

مزیت رنت خودرو

با رنت ماشین از دریان سفر امید می‌توان از مزیت‌های مختلفی برخوردار شد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن آزادی در حرکت: شما می‌توانید با رنت خودرو در تعطیلات نگرانی‌هایی از قبیل هزینه‌های تاکسی، برنامه و زمان حرکت و توقف اتوبوس‌ها و ... کاهش بدهد. علاوه بر این موارد اجاره کردن یک خودرو به شما کمک کند تا از تعطیلات خود لذت کافی را ببرید.

قیمت مناسب: امروزه به‌خاطر وجود شرکت و مؤسسات مختلف اجاره خودرو فضا به فضای رقابتی تبدیل شده است. پس این شرکت‌ها معمولاً خودرو‌های مختلفی را باقیمت‌های مناسبی برای اجاره ارائه می‌دهد.

افزایش توان مالی: افرادی که در شهر را بزرگ زندگی و کار می‌کنند که اگر هر روز نیاز به خودرو شخصی نداشته باشد، می‌تواند با اجاره خودرو و نداشتن پرداخت هزینه‌هایی از قبیل بیمه ماشین، پارکینگ، چک‌های مکانیکی، لاستیک، استهلاک و ... در هزینه‌ها صرفه‌جویی کند. همچنین این افراد می‌توانند برای مسافرت رفتن از خودروهای اجاره‌ای استفاده کند تا در مقایسه با خودرو‌های شخصی، هزینه کمتری بپردازد.

افزایش کیفیت سفر: به طور مثال زمانی که از فرودگاه خارج می‌شوید و می‌خواهید به هتلی بروید چند راه دارد. یکی از راه‌ها استفاده از تاکسی‌های گران‌قیمت است. دیگری استفاده از اتوبوس‌های شلوغ و کند، حالا اگر هتل از فرودگاه فاصله داشته باشد که این وضع بدتر می‌شود. راحت بهتر این است که یک خودرو کرایه کنید. بدین شیوه آسایش و امنیت روانی بیشتری نیز دارند.

تأمین آسایش و راحتی: یکی دیگر مزیت‌های رنت سواری در سفر این است که شما در سفر آزادی عمل بیشتری کسب خواهید کرد. به طور مثال می‌توانید از مکان‌های مختلف و دوردست نیز بازدید کنید. مسیرهای پیاده‌روی، رستوران‌های شیک و ویلاهای مختلف از جمله این اماکن محسوب می‌شوند که در بسیاری از موارد امکان دسترسی به آن‌ها به‌وسیله اتوبوس یا تاکسی وجود ندارد.

پس‌انداز کردن پول

به طور مثال می‌توانید یک هتل را که دورتر از شهر است اجاره کنید و با کرایه خودرو به آنجا رفت‌وآمد کرد و دغدغه دور بودن هتل و نبود تاکسی یا وسیله نقلیه نداشت. بدین شیوه علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌توان خیلی راحت و با آزادی بیشتری جابه‌جا و حمل‌ونقل شد.

استفاده از یک ماشین لوکس برای جلسات کاری یا قرار‌های مهم: افرادی هستند که می‌خواهند در هنگام برگزاری یک قرارداد و جلسه کاری مهم ظاهری شیک و عالی داشته باشد. در این شرایط آنها به اجاره خودرو تمیز، براق و در صورت لزوم با کلاس بالا را نیاز دارد تا ظاهر شیک و عالی داشته باشند.

گزینه‌ای عالی برای تعطیلات: افرادی که از خودرو‌های شخصی فقط برای سفر‌های تفریحی استفاده می‌کنند، آنها علاوه بر هزینه‌های سرویس و ... هزینه‌های مربوط به استهلاک زیادی برای آن در درازمدت پرداخت می‌کنند. آنها می‌توانند برای اجتناب کردن از پرداخت هزینه‌هایی ازاین‌قبیل، پیشنهاد می‌شود به هنگام رفتن به سفرهای تجاری یا تفریحی خودرویی را کرایه کنند.

سرویس کیفیت: بدون درنظرگرفتن مقصد و هدف خود از کرایه خودرو، اگر در هر زمان در حین دوره کرایه ماشین، خودرو شما خراب شود یا به مشکلی بربخورد، به‌راحتی و بدون پرداخت هزینه‌ای اضافه می‌توانید آن را تعویض کنید. این یکی از بزرگ‌ترین مزایای آنها در سفرهای طولانی به‌حساب می‌آید.

شما محدود به مکان خاصی نخواهید بود: دیگر لازم نیست شما برای اجاره هتل یا مکان تفریحی یا گردشگری، مسافت تا آنجا را در نظر بگیرید. شما می‌توانید با خودروی اجاره‌ای خود به هرجایی که می‌خواهید بروید.

نیازی به اتلاف وقت و استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی ندارید: اگر شما خودرویی را کرایه می‌کنید دیگر لازم نیست وقت خود را برای منتظر ماندن در ایستگاه اتوبوس یا پرشدن تاکسی تلف کنید. در عوض می‌توانند. زمانی که از ماشین‌های اجاره‌ای استفاده می‌کنید نیازی ندارید که دیگر منتظر وسایل حمل‌ونقل عمومی باشید و برنامه روزانه خود را بر اساس برنامه‌ریزی آن‌ها تنظیم کنید.

دلایل کرایه کردن ماشین در تهران

برای کرایه کردن ماشین در تهران دلایل زیادی می‌توان گفت. یکی از مهم‌ترین دلایل این است که می‌توان از خودروهای لوکس برای قرارهای کاری یا شرکت در مراسم‌های ویژه استفاده کرد.

در این شرایط می‌توان متناسب با نوع سفر خودروهای موردنظر را از میان ماشین‌های لوکس یا کلاسیک در مدل‌های مختلف انتخاب و اجاره نمود. استفاده از این گروه خدمات که در سال‌های اخیر با استقبال زیادی مواجه شده‌اند به مزایای متعددی دست پیدا خواهید کرد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره نمود:

 • استفاده از خودروهای لوکس با هزینه کم
 • برنامه‌ریزی بهتر برای سفر با اجاره کردن خودرو بدون راننده
 • صرفه‌جویی در هزینه‌های سفر با اجاره کردن خودرو برای سفرهای خانوادگی و گروهی و عدم نیاز به پرداخت کرایه زیاد به آژانس و تاکسی
 • فراهم شدن آسایش بیشتر در سفرهای انجام شده با پرواز، قطار یا اتوبوس و بدون خودروی شخصی

درباره شرکت دریان سفر امید

شرکت دریان سفر امید با کادری مجرب و ناوگان حرفه‌ای در حوزه خدمات حمل‌ونقل مسافر فعالیت خود را با دریافت پروانه کسب و عضویت در اتحادیه مسافربری استان تهران آغاز نمود.

هدف شرکت دریان سفر توسعه صنعت حمل‌ونقل مسافر (رنت اتومبیل‌های مختلف، تأمین وسیله نقلیه) در بخش‌هایی نظیر حمل‌ونقل گردشگری (تورهای ورودی، خروجی و داخلی)، انتقال پایانه‌ها (فرودگاهی، بندرها دریایی، ایستگاه‌های راه‌آهن و ترمینال‌های مسافربری) ایاب‌وذهاب درون‌شهری (سازمان‌ها، ارگان‌ها، نهادها، مؤسسات، وزارت‌خانه‌ها، ادارات، شرکت‌های دولتی و غیردولتی، کارخانه‌ها، بانک‌ها، بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها و مدارس)، دربستی بین‌شهری و تأمین خودروی تشریفات جهت سمینارها، کنفرانس‌ها، همایش‌ها، اجلاس‌ها، کنگره‌ها، نمایشگاه‌ها، مجالس عروسی، مراسم ترحیم، جشن‌ها و میهمانی‌ها و همچنین اجاره انواع خودروی سواری بدون راننده می‌باشد.

از مزایای همکاری با دریان سفر امید می‌توان به اطمینان خاطر از کیفیت مطلوب خدمات، قیمت‌های مناسب، خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته و ارائه خدمات در سریع‌ترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن در تمام نقاط کشور با رانندگان مجرب و کارآزموده اشاره نمود. ناوگان این شرکت شامل انواع خودروهای اتوبوس، میدل باس، مینی‌بوس، ون و سواری به‌صورت خودروهای ایرانی، خارجی، مدرن، کلاسیک، لوکس و قدیمی می‌باشد.

قیمت رنت خودرو

تعیین قیمت خودرو اجاره­ای بر اساس مدل خودرو، تعداد روز و ساعات کرایه خودرو، میزان کیلومتر مجاز رانندگی با آن، و اینکه قرارداد اجارهٔ خودرو با راننده یا بدون راننده بسته شده است، متفاوت است. به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت واحد را برای اجاره کردن خودرو در نظر گرفت. در حال حاضر به‌روزترین اجاره خودرو با بهترین شرایط در شهرهای بزرگ مانند تهران، کرج، مشهد، اصفهان، رشت، شیراز و دیگر شهرهای ایران اجاره داده می‌شوند.

مدارک لازم برای اجاره خودرو برای اتباع ایرانی

 •  چک یا سفته متناسب با مبلغ و هزینه خودرو
 •  کارت ملی
 • گواهینامه رانندگی
 • سند ملکی متعلق به شخص متقاضی اجاره خودرو
 • به ودیعه گذاشتن ۱۵ درصد ارزش خودرو ایرانی و هفت تا ده درصد ارزش سایر خودروها
 • خودرو فرد متقاضی در پارکینگ عمومی پارک شود و سند آن به شرکت تحویل داده شود.

تماس با ما