معرفی ما

شركت دریان سفر امید با كادری مجرب و ناوگانی حرفه ای در حوزه خدمات حمل و نقل مسافر فعالیت خود را با دریافت پروانه کسب و عضویت در اتحادیه مسافربری استان تهران آغاز نمود و هدف آن توسعه صنعت حمل و نقل مسافر (تأمین و اجاره وسیله نقلیه و کرایه خودرو) در بخش هایی نظیر حمل و نقل گردشگری (تورهای ورودی، خروجی و داخلی)، انتقال پایانه ها (فرودگاهی، بنادر دریایی، ایستگاه های راه آهن و ترمینال های مسافربری) ایاب و ذهاب درون شهری (سازمان ها، ارگان ها، نهادها، موسسات، وزارت خانه ها، ادارات، شرکت های دولتی و غیر دولتی، کارخانجات، بانک ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها و مدارس)، دربستی بین شهری و خودروی تشریفات جهت سمینارها، کنفراسن ها، همایش ها، اجلاس ها، کنگره ها، نمایشگاه ها، جشن ها، مراسم ترحیم، میهمانی ها و ... می باشد.

از اهداف شركت ما این بوده است که خودروها و وسائل نقلیه به روز، با كیفیت و استاندارد در اختیار مشتریان محترم خود قرار داده و اولیوت خود را مشتری مداری و احترام به درخواست آنها می داند، لذا در این راستا با اتکا به دانش و تجربه بالای مدیران و نیروی انسانی خبره و نیز پرسنل مجرب و كارآزموده ناوگان حمل و نقل خود، سعی در ارائه خدمات متناسب با روش های آکادمیک نموده است و این کسب و کار را از حالت سنتی خارج و به سوی راهکارهای نوین سوق داده است.

سیاست اصلی و برنامه ریزی ما بر پایه اصول اولیه خدمات حمل و نقل مسافر و مبتنی بر رعایت حقوق مشتریان و مسافرین استوار است. چنانچه راهکارهای مدرن در تأمین و اجاره خودرو و کرایه وسائل نقلیه مسافربری اعم از درون شهری و برون شهری از مواردی است که این شرکت با اتکا به دانش و تجربه 15 ساله کارشناسان و مدیران آن بدان دست پیدا نموده است.

ما بر این باوریم كه رضایت مندی مشتری ضامن بقا و پیشرفت ما خواهد بود، از این رو همیشه تلاش كرده ایم تا این اصل را سرلوحه  كار خود قرار داده و عوامل تاثیرگذار در كیفیت خدمات را همواره بررسی و در جهت ارتقاء آنها تلاش نماییم. از مزایای همكاری با دریان سفر امید می توان به اطمینان خاطر از كیفیت مطلوب خدمات،  قیمتهای مناسب، خدمات پشتیبانی 24 ساعته و ارائه خدمات در سریعترین و كوتاه ترین زمان ممكن اشاره نمود.اهمیت خدمات حمل و نقل بر كیفیت تجربه و رضایت گردشگران از سفر ، ما را بر آن داشته تا علاوه بر استفاده از خودروهای استاندارد، با ناوگانی مجرب و كارآزموده همكاری داشته باشیم.

ناوگان این شركت شامل انواع اتوبوس، میدل باس، مینی بوس، ون و سواری بصورت خودروهای ایرانی، خارجی، مدرن، كلاسیك، لوكس و قدیمی می باشد.

۱

 

دریان سفر امید

جابجائی مسافر در حوزه های حمل و نقل گردشگری، ایاب و ذهاب درون شهری و برون شهری، اجاره خوردوهای سواری با راننده و بدون راننده، تأمین و کرایه وسایل نقلیه گروهی جهت مسافربری بین شهری و خدمات تأمین اتومبیل های تشریفاتی جهت مراسم و مجالس با انواع اتوبوس، میدل باس، مینی بوس، ون و سواری از مهمترین فعالیت های این شرکت می باشد.

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت دریان سفر امید می باشد

طراحی سایت : تیم طراحی کافه سئو