اجاره اتوبوس دربستی

در این مطلب میخواهیم در مورد اجاره اتوبوس دربستی اطلاعاتی کسب کنیم و در مورد آن توضیحاتی ارائه خواهیم داد.سفر کردن با اتوبوس نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی کم هزینه تر است و به همین دلیل است که از گذشته تا به امروز از اتوبوس برای مسافت های طولانی یا کوتاه استفاده شده است.

همچنین اتوبوس به خاطر ظرفیت تعداد بالای مسافر برای مسافرت های خانوادگی و دسته جمعی بسیار مناسب و لذت بخش است، لذت سفر دسته جمعی تا سال های سال در خاطره ها خواهد ماند زیرا جدا از رسیدن به مقصد، همسفر بودن با اعضای خانواده یا فامیل درون اتوبوس خالی از لطف نیست.لطفا تا پایان مطلب را مطالعه کنید زیرا سعی کرده ایم نکات لازم در مورد اجاره اتوبوس دربستی را جمع آوری کنیم و امیدواریم خواندن این مطلب برایتان مفید باشد.

 

 

اجاره اتوبوس دربستی

سئوالات متداول

1چه شرایطی برای اجاره کردن اتوبوس های دربستی وجود دارد؟
با ارائه کارت شناسایی معتبر و همچنین مشخص کردن مدت زمان سفر و تعداد روزهایی که باید خودرو و راننده را در اختیار داشته باشید می توانید اتوبوس دربستی مورد نظرتان را انتخاب کنید.
2مزیت اصلی اجاره اتوبوس دربستی چیست؟
مهم ترین مزیت اجاره اتوبوس دربستی صرفه جویی در هزینه ها و کاهش آلودگی هوا و شلوغی است.
3سفر با اتوبوس چه مزیتی دارد؟
سفر کردن با اتوبوس نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی کم هزینه تر است و از گذشته تا به امروز از اتوبوس برای مسافت های طولانی یا کوتاه استفاده شده است.
4چه عواملی بر قیمت اجاره اتوبوس دربستی تاثیر می گذارد؟
عاملی مثل نوع خودرو. این که خودرو وی آی پی یا معمولی باشد و هرچقدر امکانات و تجهیزات رفاهی اتوبوس بیشتر باشد طبیعتا هزینه ی اجاره ی آن نیز بالا می رود.

اجاره اتوبوس دربستی

 

اجاره انواع اتوبوس دربستی

اتوبوس ها متنوع اند و هر کدام از آن ها ظرفیت های متفاوتی دارند که با توجه به تعداد نفرات، مقصد سفر و مدت زمان مد نظر برای مسافرت میتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. اجاره اتوبوس دربستی در شرایطی مناسب است که تعداد افراد بیش از 40 نفر باشد و نتوان با خودروی سواری سفر کرد.اگر تعداد افراد بیش از 20 نفر باشد میتوانید یک مینی بوس که ظرفیت 20 تا 23 نفر دارد را اجاره کنید اما اجاره اتوبوس های دربستی برای تعداد نفرات بالا تا 44 نفر مناسب است.

اجاره اتوبوس برای سفرهای زیارتی و سیاحتی، تحقیقاتی، سفر های کوتاه مدت چند روزه مناسب است. میتوان فقط برای مسیر رفت ،و یا برای دو مسیر رفت و برگشت با تعیین زمان دقیق سفر آن را اجاره کرد.

 

 

 

بیشتر بخوانیم :اجاره سواری دربستی

5عامل تاثیر گذار بر قیمت اجاره اتوبوس دربستی

هزینه اجاره اتوبوس دربستی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه آن ها را با هم مرور میکنیم.

  1. نوع خودرو تاثیر به سزایی در هزینه ی اجاره اتوبوس دربستی دارد، مینی بوس، ون، اتوبوس با ظرفیت متفاوت.
    عامل دیگر نوع خودرو است که ممکن است ایرانی یا خارجی باشد، خودرو وی آی پی یا معمولی باشد و هرچقدر امکانات و تجهیزات رفاهی اتوبوس بیشتر باشد طبیعتا هزینه ی اجاره ی آن نیز بالا می رود.
  2. مدت زمان سفر: اجاره اتوبوس برای روزهای بیشتر در کاهش هزینه ها اثر میگذارد.
  3. مسافت سفر: مقصد های طولانی تر هزینه ی بیشتری در پی خواهد داشت، ذکر این نکته نیز ضروری است که سفر های بیش از 300 کیلومتر نیازمند اجاره اتوبوس دربستی حداقل برای 3 روز به صورت رفت و برگشت است.
  4. نوع سفر: هزینه ی اجاره اتوبوس دربستی به صورت رفت، دو مسیر رفت و برگشت و یا در اختیار با هم متفاوت است.
  5. برای پرداخت هزینه  سه راه وجود دارد: روزانه، هفتگی، ماهانه.
اجاره اتوبوس دربستی

اجاره اتوبوس دربستی

مدارک لازم برای اجاره اتوبوس دربستی

اگر قصد کرایه کردن اتوبوس دربستی بدون حضور راننده دارید باید با ارائه مدارک زیر اقدام به اجاره اتوبوس کنید:

باید به میزان 20 درصد بیشتر از قیمت روز خودرو چک بانکی ارائه کنید.سن شما باید کمتر از 19 و بیشتر از 70 سال نباشد.ارائه و تحویل کارت شناسایی، داشتن گواهینامه رانندگی جمهوری اسلامی ایران و سند ملکی معتبر ارائه کنید.

برای کرایه اتوبوس دربستی در استان ها و شهرستان های کشور

ارائه این چند مدرک بسیار مهم است:

کارت شناسایی معتبر

گواهی اشتغال به کار

چک کارمندی

چک یا سفته با ارزش 20 درصد بالاتر از مبلغ روز خودرو

بیشتر بخوانیم : اجاره ماشین عروس

 

اجاره اتوبوس دربستی

اجاره اتوبوس دربستی

 

 

شرایط کرایه اتوبوس دربستی با راننده

برای اجاره خودرو با حضور راننده لازم است به سایت اینترنتی شرکت مربوطه مراجعه کنید و شرایط و قرارداد اجاره را مطالعه کنید و سپس نسبت به اجاره اقدام کنید. به صورت خلاصه مهم ترین شرایط به شرح زیر هستند:

میتوانید با ارائه کارت شناسایی معتبر خودرو اجاره ای مناسب خود را انتخاب کنید، همچنین مشخص کردن مدت زمان سفر و تعداد روزهایی که باید خودرو و راننده را در اختیار داشته باشید بسیار مهم است.تعیین تاریخ و روز سفر برای دریافت اتوبوس نیز از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا برای شرکت های اجاره دهنده نظم و تعیین تاریخ دقیق بسیار مهم است.

 

 

کرایه اتوبوس دربستی

کرایه اتوبوس دربستی

 

 

مزایای اجاره اتوبوس

مهم ترین مزیت اجاره آن صرفه جویی در هزینه ها و کاهش آلودگی هوا و شلوغی است.ما مزیت اجاره اتوبوس به همینجا ختم نمی شود، بلکه باید به ایمنی در سفر نیز اشاره کنیم؛ رانندگان اتوبوس ها مهارت بالایی در رانندگی و کنترل جاده دارند و اتوبوس ها نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی ایمن تر هستند.

در طول سفر با اتوبوس مسافران احساس راحتی و آسایش خواهند داشت زیرا فضای مناسبی دارد که در هر فصل از سال میتوان برای مسیر های طولانی یا کوتاه از آن استفاده کرد.با استفاده از اتوبوس معضلاتی چون نبود جای پارک تا حدودی برطرف میشود، این ویژگی برای مکان شلوغی چون قبرستان ها که بسیار شلوغ هستند و جای پارک مناسب ندارند کاربردی تر است.

در قبرستان هایی چون بهشت زهرا که همواره نبود جای پارک برای بازماندگان متوفی مشکل ایجاد میکند، اجاره اتوبوس های دربستی منطقی است.برای اجاره اتوبوس میتوانید به شرکت های اجاره دهنده خودرو مراجعه کنید  مشخص کنید چه تعداد اتوبوس با چه ظرفیت هایی مورد نیازتان است و با تعیین تاریخ دقیق، اتوبوس را با راننده یا بدون حضور راننده تحویل بگیرید.

 

یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت میکند شرکت دریان سفر امید می باشد، این شرکت در زمینه ی جابجایی مسافر در حوزه های حمل و نقل و گردشگری، ایاب و ذهاب درون شهری و برون شهری، اجاره خودرو با راننده یا بدون راننده، خدمات تامین اتومبیل های تشریفاتی جهت مراسم و مجالس و ... آماده خدمت رسانی می باشد. برای اطلاع از خدمات شرکت و هزینه ی اجاره خودرو ها میتوانید به سایت dsoc مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما