اجاره اتوبوس دربستی

در این مطلب میخواهیم در مورد اجاره اتوبوس دربستی اطلاعاتی کسب کنیم و در مورد آن توضیحاتی ارائه خواهیم داد.سفر کردن با اتوبوس نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی کم هزینه تر است و به همین دلیل است که از گذشته تا به امروز از اتوبوس برای مسافت های طولانی یا کوتاه استفاده شده است.

همچنین اتوبوس به خاطر ظرفیت تعداد بالای مسافر برای مسافرت های خانوادگی و دسته جمعی بسیار مناسب و لذت بخش است، لذت سفر دسته جمعی تا سال های سال در خاطره ها خواهد ماند زیرا جدا از رسیدن به مقصد، همسفر بودن با اعضای خانواده یا فامیل درون اتوبوس خالی از لطف نیست.لطفا تا پایان مطلب را مطالعه کنید زیرا سعی کرده ایم نکات لازم در مورد اجاره اتوبوس دربستی را جمع آوری کنیم و امیدواریم خواندن این مطلب برایتان مفید باشد.

 

 

اجاره اتوبوس دربستی

سئوالات متداول

1چه شرایطی برای اجاره کردن اتوبوس های دربستی وجود دارد؟
با ارائه کارت شناسایی معتبر و همچنین مشخص کردن مدت زمان سفر و تعداد روزهایی که باید خودرو و راننده را در اختیار داشته باشید می توانید اتوبوس دربستی مورد نظرتان را انتخاب کنید.
2مزیت اصلی اجاره اتوبوس دربستی چیست؟
مهم ترین مزیت اجاره اتوبوس دربستی صرفه جویی در هزینه ها و کاهش آلودگی هوا و شلوغی است.
3سفر با اتوبوس چه مزیتی دارد؟
سفر کردن با اتوبوس نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی کم هزینه تر است و از گذشته تا به امروز از اتوبوس برای مسافت های طولانی یا کوتاه استفاده شده است.
4چه عواملی بر قیمت اجاره اتوبوس دربستی تاثیر می گذارد؟
عاملی مثل نوع خودرو. این که خودرو وی آی پی یا معمولی باشد و هرچقدر امکانات و تجهیزات رفاهی اتوبوس بیشتر باشد طبیعتا هزینه ی اجاره ی آن نیز بالا می رود.

اجاره اتوبوس دربستی

اجاره انواع اتوبوس دربستی

اتوبوس ها متنوع اند و هر کدام از آن ها ظرفیت های متفاوتی دارند که با توجه به تعداد نفرات، مقصد سفر و مدت زمان مد نظر برای مسافرت میتوانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. اجاره اتوبوس دربستی در شرایطی مناسب است که تعداد افراد بیش از 40 نفر باشد و نتوان با خودروی سواری سفر کرد.اگر تعداد افراد بیش از 20 نفر باشد میتوانید یک مینی بوس که ظرفیت 20 تا 23 نفر دارد را اجاره کنید اما اجاره اتوبوس های دربستی برای تعداد نفرات بالا تا 44 نفر مناسب است.

اجاره اتوبوس برای سفرهای زیارتی و سیاحتی، تحقیقاتی، سفر های کوتاه مدت چند روزه مناسب است. میتوان فقط برای مسیر رفت ،و یا برای دو مسیر رفت و برگشت با تعیین زمان دقیق سفر آن را اجاره کرد.

بیشتر بخوانیم :اجاره سواری دربستی

5 عامل تاثیر گذار بر قیمت اجاره اتوبوس دربستی

هزینه اجاره اتوبوس دربستی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه آن ها را با هم مرور میکنیم.

  1. نوع خودرو تاثیر به سزایی در هزینه ی اجاره اتوبوس دربستی دارد، مینی بوس، ون، اتوبوس با ظرفیت متفاوت.
    عامل دیگر نوع خودرو است که ممکن است ایرانی یا خارجی باشد، خودرو وی آی پی یا معمولی باشد و هرچقدر امکانات و تجهیزات رفاهی اتوبوس بیشتر باشد طبیعتا هزینه ی اجاره ی آن نیز بالا می رود.
  2. مدت زمان سفر: اجاره اتوبوس برای روزهای بیشتر در کاهش هزینه ها اثر میگذارد.
  3. مسافت سفر: مقصد های طولانی تر هزینه ی بیشتری در پی خواهد داشت، ذکر این نکته نیز ضروری است که سفر های بیش از 300 کیلومتر نیازمند اجاره اتوبوس دربستی حداقل برای 3 روز به صورت رفت و برگشت است.
  4. نوع سفر: هزینه ی اجاره اتوبوس دربستی به صورت رفت، دو مسیر رفت و برگشت و یا در اختیار با هم متفاوت است.
  5. برای پرداخت هزینه  سه راه وجود دارد: روزانه، هفتگی، ماهانه.
اجاره اتوبوس دربستی

اجاره اتوبوس دربستی

مدارک لازم برای اجاره اتوبوس دربستی

اگر قصد کرایه کردن اتوبوس دربستی بدون حضور راننده دارید باید با ارائه مدارک زیر اقدام به اجاره اتوبوس کنید:

باید به میزان 20 درصد بیشتر از قیمت روز خودرو چک بانکی ارائه کنید.سن شما باید کمتر از 19 و بیشتر از 70 سال نباشد.ارائه و تحویل کارت شناسایی، داشتن گواهینامه رانندگی جمهوری اسلامی ایران و سند ملکی معتبر ارائه کنید.

برای کرایه اتوبوس دربستی در استان ها و شهرستان های کشور

ارائه این چند مدرک بسیار مهم است:

کارت شناسایی معتبر

گواهی اشتغال به کار

چک کارمندی

چک یا سفته با ارزش 20 درصد بالاتر از مبلغ روز خودرو

بیشتر بخوانیم : اجاره ماشین عروس

اجاره اتوبوس دربستی

اجاره اتوبوس دربستی

شرایط کرایه اتوبوس دربستی با راننده

برای اجاره خودرو با حضور راننده لازم است به سایت اینترنتی شرکت مربوطه مراجعه کنید و شرایط و قرارداد اجاره را مطالعه کنید و سپس نسبت به اجاره اقدام کنید. به صورت خلاصه مهم ترین شرایط به شرح زیر هستند:

میتوانید با ارائه کارت شناسایی معتبر خودرو اجاره ای مناسب خود را انتخاب کنید، همچنین مشخص کردن مدت زمان سفر و تعداد روزهایی که باید خودرو و راننده را در اختیار داشته باشید بسیار مهم است.تعیین تاریخ و روز سفر برای دریافت اتوبوس نیز از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا برای شرکت های اجاره دهنده نظم و تعیین تاریخ دقیق بسیار مهم است.

کرایه اتوبوس دربستی

کرایه اتوبوس دربستی

مزایای اجاره اتوبوس

مهم ترین مزیت اجاره آن صرفه جویی در هزینه ها و کاهش آلودگی هوا و شلوغی است.ما مزیت اجاره اتوبوس به همینجا ختم نمی شود، بلکه باید به ایمنی در سفر نیز اشاره کنیم؛ رانندگان اتوبوس ها مهارت بالایی در رانندگی و کنترل جاده دارند و اتوبوس ها نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی ایمن تر هستند.

در طول سفر با اتوبوس مسافران احساس راحتی و آسایش خواهند داشت زیرا فضای مناسبی دارد که در هر فصل از سال میتوان برای مسیر های طولانی یا کوتاه از آن استفاده کرد.با استفاده از اتوبوس معضلاتی چون نبود جای پارک تا حدودی برطرف میشود، این ویژگی برای مکان شلوغی چون قبرستان ها که بسیار شلوغ هستند و جای پارک مناسب ندارند کاربردی تر است.

در قبرستان هایی چون بهشت زهرا که همواره نبود جای پارک برای بازماندگان متوفی مشکل ایجاد میکند، اجاره اتوبوس های دربستی منطقی است.برای اجاره اتوبوس میتوانید به شرکت های اجاره دهنده خودرو مراجعه کنید  مشخص کنید چه تعداد اتوبوس با چه ظرفیت هایی مورد نیازتان است و با تعیین تاریخ دقیق، اتوبوس را با راننده یا بدون حضور راننده تحویل بگیرید.

یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت میکند شرکت دریان سفر امید می باشد، این شرکت در زمینه ی جابجایی مسافر در حوزه های حمل و نقل و گردشگری، ایاب و ذهاب درون شهری و برون شهری، اجاره خودرو با راننده یا بدون راننده، خدمات تامین اتومبیل های تشریفاتی جهت مراسم و مجالس و ... آماده خدمت رسانی می باشد. برای اطلاع از خدمات شرکت و هزینه ی اجاره خودرو ها میتوانید به سایت dsoc مراجعه کنید.

اجاره اتوبوس برای تور

با توجه به مشغله زیاد افراد و فشار کاری بالا و نداشتن مرخصی بازار تورهای اقتصادی و کم هزینه یک روزه یا چند روزه آخر هفته را حسابی داغ کرده است. بسیاری از آژانس های مسافرتی با توجه به گرانی سرسام آور بلیت های هواپیما برای سفر های داخلی و خارجی و کاهش توان مالی مردم به سمت برگزاری تور های یک یا چند روزه در مسافت های نه چندان دور نسبت به تهران رفته اند مانند کویر های اطراف اصفهان و کاشان، جنگل ها و مراتع شمال، غارهای دیدنی سمنان و... . به این صورت که با اجاره اتوبوس برای حمل و نقل مسافران و حضور تور لیدری مجرب به برگزاری تور های پایان هفته میپردازند. به دلیل هزینه پایین اجاره اتوبوس و به طبع کاهش هزینه نهایی تور استقبال مردم از این دست برنامه ها زیاد بوده و باعث داغ شدن بازار اجاره اتوبوس برای تورهای اقتصادی شده است. این دست سفرها مزیت های مخصوص به خودش را دارد مثلا: تاثیر مستقیمی در کاهش ترافیک جاده ای دارد چرا که اجاره اتوبوس باعث کاهش استفاده از خودروهای شخصی می‌‌شود. از طرف دیگر به کمتر شدن آلودگی هوا کمک میکند و از طرفی بخاطر اقتصادی بودنش بازار گردشگری و سفر را زنده نگه میدارد و  در آخر به طور غیرمستقیم به اقتصاد مقاصد گردشگری که در این نوع سفرها اکثرا روستایی هستند کمک میکند.

کرایه اتوبوس وی آی پی

امروزه اتوبوس ها با توجه به پیشرفت های اتفاق افتاده در صنعت حمل و نقل دارای انواع بسیار متفاوتی هستند و مردم با توجه به نیاز خود نوعی را برای جا به جایی انتخاب میکنند. کرایه اتوبوس های وی آی پی با قیمت بالاتر در مقابل راحتی و آسایش بیشتر، مشتریان مخصوص به خودش را دارد. اگر برای شما سوال است که چرا کرایه اتوبوس های وی آی پی قیمت بالاتری دارد باید بدانید که بخش زیادی از آن بابت جدیدتر بودن تکنولوژِی به کار رفته و راحتی صندلی ها در این نوع اتوبوس هاست که باعث افزایش کرایه این مدل شده است. از جمله امكانات قابل توجهي كه كرايه اتوبوس هاي وي آي پي را محبوب كرده ميتوان به سيستم گرمايش و سرمايش حرفه اي، مانيتور و تلويزيون اختصاصي براي هر يك از جايگاه‌ها، صندلي هاي مناسب براي خواب و استراحت و... اشاره كرد. به هیچ عنوان فاکتور راحت تر بودن صندلی ها را دست کم نگیرید چرا که در مسافت های طولانی وجود صندلی های راحت و مناسب تا حد بسیار قابل توجهی از خستگی مسیر کم میکند و باعث میشود در مقصد انرژی بیشتری برای گشت و گذار داشته باشید. برای همین است که آژانس ها مسافرتي و مردم برای اکثر تورهای دور و نزدیک اجاره اتوبوس وی آی پی را  در عین گران‌تر بودن ترجیح می‌دهند چرا که از دید آن‌ها خستگی کمتر و راحتی بيشتر به نسبت قيمت نه چندان بالاتر در مقايسه با  انواع ديگر اتوبوس‌ها ارزشش را دارد.

اجاره اتوبوس بین شهری

به طور كلي چهار روش متداول براي جا به جايي بين شهري وجود دارد: هواپيما، قطار، خودرو شخصي و اتوبوس بين شهري. اجاره اتوبوس بين شهري  كه به آن اتوبوس راه دور، سريع يا سرويس جاده‌اي نيز ميگويند، در واقع سرويسي از حمل و نقل عمومي است كه مسافران را در فواصل زياد بين  شهرها و شهرك ها جا به جا ميكند و برخلاف اتوبوس هاي درون شهري كه توقف‌هاي بسياري زيادي در ايستگاه هاي مختلف دارند،  نوع بين شهري آن  توقف و در نتيجه اتلاف وقت كمتري دارد. از طرفي در ميان مردم اجاره اتوبوس بين شهري بسيار جا افتاده است بخصوص براي مقصدهايي كه دسترسي قطار و هواپيما ندارند و يا در صورت وجود بسيار گران است و بخاطر دور بودن و تعداد كم مسافران تنها در روزها و ساعت هاي خاصي خدمات ارائه ميدهند. نقش اجاره اتوبوس بين شهري و خدماتي كه ارائه ميكند در مناطق روستايي كم جمعيت كه حمل نقل عمومي كمي دارند يا اصلا حمل و نقل عمومي ندارند بسيار پر اهميت است. اتوبوس هاي بين شهري چون براي مسيرها طولاني و مدت زمان قابل توجهي مورد استفاده قرار میگیرند، طراحان براي ساخت اين نوع اتوبوس ها عنصر راحتي را بسيار درنظر گرفته اند براي مثال صندلي هاي بسيار راحت و جدا كردن محفظه و جايگاه بار از محل نشيمن مسافران. اگر دقت كرده باشيد استقبال زياد مسافران اتوبوس هاي بين شهري كه از همه اقشار جامعه هستند، سبب بوجود آمدن پايانه هاي حرفه اي و مجهز مسافربري جهت كرايه اتوبوس شده است. گاها در بعضي شهرها چند پايانه مختلف وجود دارد براي مثال در شهر تهران پايانه هاي غرب، شرق، حقاني و تهران جنوب به صورت 24 ساعته آماده خدمت رساني به مسافران محترم هستند. جداي از اين پايانه ها آژانس هاي معتبر ارائه دهنده خدمات حمل و نقل مانند دريان سفر اميد به نشاني اينترنتي WWW.DSOC.IR  خدمات اجاره و كرايه اتوبوس را انجام ميدهند. كافي است تلفن را بردارید و تنها با يك تماس از مشاوره حرفه اي و قيمت های مناسب اين مركز براي كرايه اتوبوس استفاده كنيد تا برای همیشه مشتری دائمی آنها شوید.

اجاره اتوبوس برای بهشت زهرا

اتفاقات خوب و بد چاشنی زندگی همه ما آدم هاست و هیچ کس را یارای فرار از آنها نیست. مرگ و از دست دادن عزیزان هم بخشی تلخ اما جدا ناشدنی از زندگی همه مردم دنیاست. در فرهنگ و کشور ما خانواده متوفی احترام زیادی برای میهمانان حضور یافته در مراسم ختم قائل است و سعی میکند به بهترین شکل ممکن برای پذیرایی و رفت و آمد آنها برنامه ریزی کند. یکی از مهم ترین قسمت هایی که نیاز به مدیریت و برنامه ریزی دارد حمل و نقل مهمانان به بهشت زهراست که چالش های مخصوص به خودش را دارد چرا که نبود جای پارک در بهشت زهرا بزرگترین معضل است و از طرفی همه حضار ممکن است وسیله نقلیه شخصی نداشته باشند پس باید چاره ای اساسی برای رفت و آمد اندیشید. اجاره اتوبوس برای رفت و آمد به بهشت زهرا گزینه بسیار مناسبی برای صاحبان مجلس میباشد. اجاره اتوبوس برای بهشت زهرا علاوه بر اینکه تعداد زیادی از مهمانان را در کمال نظم حمل و نقل میکند، قیمتی به صرفه و اقتصادی دارد. شما  با هماهنگ کردن  مبدا، مقصد و ساعت رفت و برگشت به مرکزی که برای اجاره اتوبوس به آن جا مراجعه کردید دیگر نیاز نیست نگران رفت و آمد مهمانانتان باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما