تشریفات

خدمات حمل و نقل تشریفات یكی از انواع خدماتی است كه شركت دریان سفر امید به مشتریان خاص خود ارائه می‌نماید. در واقع حمل و نقل تشریفات زمانی مورد نیاز خواهد بود كه یك شخص یا گروهی از اشخاص مهم از نظر سیاسی، تجاری و یا اجتماعی بخواهد در سطح كشور و یا شهر جابجا شده و از مكانی به مكانی دیگر انتقال یابند، كه در این صورت خدمات تشریفات بصورت VIP و یا CIP برای آنها در نظر گرفته می شود، لذا جهت انجام این سرویس‌ها باید از خودروهای مناسب این كار استفاده نمود. اغلب خودروهای مخصوص امور تشریفات خارجی و از نوع لوكس آن می باشد و در بعضی مواقع نیاز به خودروهای گروهی با ظرفیت بیشتر از خودروهای سواری می باشد.

در ایران جهت مراسمی از جمله اجلاس سران كشورها و دیپلمات‌های سیاسی، سمینارها، گنگره‌ها، همایش‌ها و نمایشگاه‌های متعدد كه میهمانانی از كشورهای مختلف جهان در آن وجود دارند، جهت جابجایی شخصیت‌ها از خودروهای تشریفاتی بهره می برند. اشخاص حقیقی و حقوقی كه تمایل دارند از این خدمات بهره مند شوند، كافی است با كارشناسان شركت دریان سفر امید تماس گرفته و درخواست خود را با ما در میان بگذارند.

اگر قرار ملاقات مهمی دارید می‌توانید با استفاده از خدمات اجاره خودرو تشریفاتی و بهره گیری از ترانسفر تشریفاتی و یا انتقال تشریفاتی، یک میزبانی فوق العاده از میهمانان خود داشته باشید. همچنین می توانید برای عزیمت به تمام فرودگاه های كشور از خدمات اجاره خودرو تشریفاتی و یا یا ترانسفر تشریفاتی فرودگاه استفاده کنید.

شركت دریان سفر امید کلیه خدمات انتقال و ترانسفر تشریفاتی و اجاره خودرو تشریفاتی را با راننده انجام می‌دهد. بهترین خودروهای لوکس و سوپر لوکس را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم؛ با این هدف که به جلب رضایت آنها برسیم. این شركت با خدمات ویژه اجاره خودرو تشریفاتی در خدمت کلیه شهروندان در تهران و كلیه نقاط ایران می‌باشد. همچنین این شركت آماده خدمات رسانی و همکاری با کلیه شرکت‌ها و ادارات و آژانس‌های هوائی، مسافرتی و گردشگری برای رزرو و اجاره خودروهای تشریفاتی است.

تشریفات خودرو نامی است که به احتمال زیاد در بسیاری از مکان‌ها به گوشتان خورده است. شرکت‌های تشریفاتی خودرو، خودروهای خود را در اختیار مشتریان خود می‌گذارند. تشریفات خودرو مربوط به مراسم‌های مختلفی می‌شود. البته گاهی هم پای مراسمی در میان نیست و فرد می‌خواهد مدتی را با ماشین مورد علاقه‌اش سپری کند.

نیاز به اجاره خودروی لوکس و تشریفاتی از زمانی بیش از پیش احساس شد که شرکت‌های معتبر داخل ایران همکاری‌های خود را با شرکت‌ها و اشخاص مهم در خارج کشور گسترش دادند و جهت بالا بردن اعتبار خود و ارزش نهادن به میهمانان خارجی و حتی داخلی خود در خصوص گشت و ترانسفرهای فرودگاهی این میهمانان، اقدام به خدمت گرفتن خودروهای تشریفاتی و رانندگان حرفه ای نمودند.

خودروهای تشریفات چه كاربردهایی دارد و چه كسانی از آن استفاده می كنند. زمانی که عروس و داماد به دنبال برگزاری یک مراسم ایده آل هستند، اگر خودروی مناسبی نداشته باشند به سراغ ماشین‌های تشریفاتی که اجاره داده می‌شوند، می روند. ماشین‌های تشریفاتی عروسی، بسیار متنوع‌ هستند. شما می‌توانید خودروهای قدیمی و کمیاب را برای ماشین عروسی خود انتخاب کنید و یا دست روی لاکچری ترین خودروهای موجود در بازار بگذارید. قراردادهای کرایه ماشین برای عروسی، بطور معمول 12 ساعته است. در این شب رؤیایی می‌توانید سوار بر ماشین رؤیاهایتان شوید و با بهره‌گیری از سرویس‌های تشریفاتی و اتومبیل‌های لوکس جهت مراسم عروسی ساعاتی خوش را سپری کنید. برخی از خودروهای تشریفاتی، دارای راننده هستند. درواقع شما حق انتخاب دارید. اگر تمایل داشته باشید می‌توانید خودتان رانندگی کنید و اگر مایل هستید که راننده داشته باشید، یک راننده مجرب به شما اختصاص می یابد. شما باید در هنگام عقد قرارداد به این موضوع توجه کنید.

یك دیگر از مواردی كه از خودروها و ماشین های تشریفاتی جهت جابجایی استفاده می‌شود، جهت انتقال مسافرین به فرودگاه و یا از فرودگاه به مقصد مورد نظر می‌باشد، كه به آن ترانسفر فرودگاهی تشریفاتی یا وی آی پی (VIP) می‌گویند. افرادی که از خودروهای تشریفاتی فرودگاهی استفاده می‌کنند، به ‌راحتی از فرودگاه به هتل و یا بالعکس، جابجا می‌شوند. تشریفات خودرو فرودگاهی بطور معمول با راننده است چرا که مسافران از مسیرها آگاهی ندارند و معمولاً خستگی سفر مانع از رانندگی آن‌ها می‌شود. با این‌حال شما می‌توانید خودروهای تشریفاتی بدون راننده را از درب فرودگاه اجاره کنید و تا مدت ‌زمان اعتبار اجاره‌نامه، از آن استفاده کنید.

اجاره خودرو تشریفاتی همواره از اهمیت بسزایی برخوردار است؛ به دلیل اینکه شخصی یا سازمانی که خودرو را اجاره می‌کند، انتظار ارائه بهترین و تخصصی‌ترین خدمات را از جانب موسسه یا شركت اجاره خودرو دارد. در ایران و به ‌ویژه شهر تهران نیز اجاره ماشین تشریفاتی بسیار اهمیت دارد.

کاربرد خودروهای تشریفاتی زیاد و متفاوت است. این خودروها اغلب در مواقع خاص و برای افراد خاص به کار می‌روند. در دنیای مدرن و به روز امروز، افراد مهم و سران کشورها برای به رخ کشیدن قدرت سیاسی و اقتصادی خود و کشورشان مقابل یک دیگر، با این خودروهای تشریفاتی جا به جا می شوند. در بیشتر مواقع خودروهای تشریفاتی به دلیل شرایط موجود، نسبت به سایر خودروها از امنیت بسیار بیشتری برخوردار هستند، برخی از خودروهای تشریفاتی دارای شیشه‌های ضد گلوله و بدنه‌های مستحکم هستند و از لحاظ سیستم داخلی بسیار قابل اعتماد و با کیفیت هستند. این خودروهای تشریفاتی به شما این فرصت را می دهد تا پرقدرت از خیابان‌ها عبور کنید. در این میان، سران و مقامات بعضی از کشورها از ماشین های تولیدات داخلی خود برای جابجایی استفاده می کنند اما برخی دیگر ماشین‌های خارجی را برای خود بر می گزینند.

البته امروزه دیگر کاربرد خودروهای تشریفاتی مختص مقامات مهم کشوری نیست و کمی نسبت به قبل عمومیت بیشتری یافته است. اما از آن جایی که خرید این ماشین‌ها هزینه‌های گزافی دارند بهتر است میزبانان این دسته افراد به جای خرید خودروهای تشریفاتی که شاید چند بار در سال بخواهند از آن‌ها استفاده کنند، به اجاره خودروهای تشریفاتی روی آورند که بسیار به صرفه تر است. با اجاره خودروهای تشریفاتی شما به یک راننده هم احتیاج خواهید داشت، پس در نظر داشته باشید که اگر می خواهید ماشین تشریفاتی اجاره کنید، باید به اجاره خودرو با راننده فکر کنید.

از دیگر کاربردهای خودروهای تشریفاتی همان طور که اشاره کردیم برای جابجایی افراد و شرکای مهمی که با آن‌ها قرار کاری دارید و برای مثال می‌خواهید با آن‌ها یک قرارداد مهم امضا کنید، برای این که بیشترین تأثیرگذاری را بر آن‌ها داشته باشید و میزبان خوبی برایشان باشید، علاوه بر فراهم کردن یک اقامت و پذیرایی خوب می‌توانید با اجاره خودرو تشریفاتی، رفت و آمد راحتی را هم برای آن‌ها رقم بزنید.

خودروهای تشریفاتی وسایل نقلیه چشمگیر و پرطرفداری هستند که برای جابجایی افراد سیاسی، تجاری، مراسم عروسی و تولد مورد استفاده قرار می‌گیرند. آنها فضای زیادی در اختیار نزدیک‌ترین اعضای خانواده، دوستان، همکاران، اشخاص مهم قرار می‌دهند و امکان حمل و نقل راحت را به محل مورد نظر شما فراهم می‌کنند.

اتومبیل‌های تشریفاتی نسبت به سایر خودروها از امنیت بسیار بیشتری برخوردار هستند، خودروهای تشریفاتی دارای شیشه‌های ضد گلوله و بدنه‌های مستحکم هستند و از لحاظ سیستم داخلی بسیار قابل اعتماد و با کیفیت هستند.

اجاره خودرو تشریفاتی در ارگان‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی هنگام برگزاری اجلاس‌ها، همایش‌ها، سمینارها و فعالیت‌های بسیار دیگر، اهمیت بسزایی پیدا می‌کند. به همین دلیل سالانه به خصوص در کلان‌ شهرهای ایران مانند تهران جلسات مهمی با حضور میهمانان داخلی و خارجی برگزار می‌شود؛ بنابراین اجاره ماشین تشریفاتی در تهران جهت ترانسفر فرودگاهی مسافران خارجی و داخلی و یا جابجایی آن‌ها از محل اقامت به محل برگزاری اجلاس، همایش و سمینار اهمیت ویژه‍‌ای پیدا می‌کند. خودروهایی که برای اجاره در زمینه تشریفات استفاده می‌شوند باید از جدیدترین و باکیفیت‌ترین امکانات برخوردار باشند و رانندگان آنها با آداب تشریفات آشنا بوده و تا حد امکان آشنا به زبان انگلیسی باشند. بنابراین با اجاره خودرو تشریفاتی و اجاره خودرو بدون راننده یا اجاره خودرو با راننده، اجاره ساعتی خودرو، اجاره روزانه خودرو و یا اجاره ماهیانه خودرو متناسب با نیاز خود از شرکت دریان سفر امید، خودرویی مناسب و درخور برای جابجایی میهمان خود خواهید داشت.

در صورتی که شما مدیر شرکتی تجاری هستید، برای برگزاری جلسات تجاری به بهترین شکل ممکن، نیاز به تشریفاتی خاص از جمله محل پذیرایی، سرو غذا و بسیاری از موارد دیگر دارید؛ اما مهمترین نیاز شما استفاده از خودروهای تشریفاتی است، چرا که خودرو شما بیانگر قدرت و ارزش شماست و در دیدار اول تاثیر بسیار زیادی در تفکر اشخاص مخاطب شما خواهد داشت.

شركت دریان سفر امید خودروهایی را برای اجاره خودرو تشریفاتی پیشنهاد می‌دهند که دارای استاندارد های جهانی برای تشریفات هستند. این شركت دارای تعداد زیاد و متنوع از خودروهای تشریفاتی اعم از کلاسیک و مدرن می باشد. اتومبیل‌های لوکس، سوپرلوكس و حتی مدل‌هایی از خودروهای قدیمی بازسازی شده را در این دسته بندی برای شما عزیزان ارائه می دهیم. در واقع ما برای هر مناسبت و سلیقه‌ای خودروی تشریفاتی حاضر و آماده داریم.

خودروهایی که از دیدگاه متخصصان و كارشناسان شركت دریان سفر امید برای تشریفات در نظر گرفته می‌شوند اغلب شامل: بنز اس کلاس اس ۵۰۰، بنز کلاس ای ۲۵۰، تویوتا پرادو، تویوتا لند کروزر و بی ام دبلیو ایکس 4 و ایکس 6 می باشند. ولی شما می توانید هر نوع خودرویی كه مورد نظر شما است به شركت دریان سفر امید سفارش دهید.

خدمات تشریفاتی تحت دو عنوان انجام می شود:

  • سی آی پی (CIP)
  • وی آی پی (VIP)

که مورد اول مختص افراد تجاری مانند مدیران شرکت‌ها و سرمایه‌داران و ثروتمندان می باشد و مورد دوم برای دیپلمات‌ها و موارد سیاسی که دارای امنیت بالاتری است.

ماشین‌های تشریفاتی گزینه و قابلیت‌های بسیاری برای راحتی و تامین آرامش مسافران دارند که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود:

صندلی‌های عقب دارای یخچال‌های کوچک است که با انواع نوشیدنی‌ها و مواد خوراکی برای پذیرایی از مهمان تعبیه شده است. صندلی‌ها دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی می‌باشند. صندلی‌ها دارای ماساژور بوده و به شما آرامش خاطر خواهند داد. بهترین راننده‌های تشریفاتی که دوره‌های رانندگی وی آی پی (VIP) را گذرانده‌اند، برای خدمات تشریفاتی برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است. لازم بذكر است برخی از خودروهای تشریفاتی ضد گلوله می باشند.

خودروهای مورد استفاده در تشریفات اغلب خودروهای سواری در کلاس‌ها و مدل‌های مختلف هستند، اما جهت تشریفات از خودروهای گروهی مانند ون نیز استفاده می شود که در ایران برای این خدمات از ون هیوندای H350 و یا ون تویوتا هایس بیشتر بکار گرفته می شود. رانندگانی که خدمات حمل و نقل تشریفاتی را انجام می‌دهند باید آموزش‌های لازم در این خصوص را دیده باشند و حتی در برخی موارد در دوره‌هایی که به همین منظور در شرکت‌های حمل و نقل برگزار می شود، شرکت می‌کنند.

نقل و انتقال مسافر و یا میهمان بصورت تشریفاتی در قالب خدمات متفاوتی صورت می‌گیرد که از آن جمله می توان به ترانسفر تشریفاتی، VIP فرودگاهی، CIP فرودگاهی و خدمات حفاظتی اشاره نمود.

در صفحه اینستاگرام شرکت دریان سفر امید از جدیدترین رویدادها مطلع شوید و با ما همراه باشید.

(جهت دریافت خدمات مربوط به اجاره خودرو  و برنامه های تشریفاتی با ما تماس حاصل نمائید.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما