مینی بوس ایسوزو سحر

مینی بوس های مدرن سحر (Isuzu) در ایران توسط گروه خودروسازی بهمن خودرو تولید می‌شد، که چند سالی است به جهت تحریم های موجود تولید آن متوقف شده است. استفاده از این مینی بوس ها در صنعت حمل و نقل بین شهری استفاده می‌شود با استفاده از تکنولوژی یورو 4 در ساخت مینی بوس های ایسوزو سبب شده است تا موجب آلودگی هوا نشود، همین امر یکی از مهم ترین اقدامات انجام شده در ساخت انواع مینی بوس های سحر می‌باشد.

استفاده از تکنولوژی روز در ساخت ترمز های مینی بوس ایسوزو سحر به عنوان مهم ترین سیستم ایمنی آن محسوب می‌شود. استفاده از 19 صندلی در ساخت آن به صورت تاشو و قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی ها در ساخت آن باعث شده است مسافران در طول مسافرت راحت باشند. سحر همان مینی بوس های ایسوزو می‌باشد، کیفیت بسیار بالای این مینی بوس سبب شده است تا در داخل بازار داخلی ایران بسیار مورد توجه قرار بگیرد، با استفاده از بهترین متریال این مینی بوس می‌تواند با داشتن اصطحلاک بسیار کم و قطعات ارزان در بازار یکی از بهترین مینی بوس ها در رنج قیمتی خود می‌باشد.

گروه بهمن در سال 1392 مینی بوس های ایسوزو سحر را تولید و مونتاژ کرد و امروز جدید ترین آن به نام مینی بوس سحر جدید در داخل بازار قابل خرید می‌باشد، با پیشرفت مینی بوس های سحر و استفاده از تکنولوژی و طراحی دقیق تر باعث شده است مشتریان زیادی داشته باشد. مینی بوس های سحر یکی از بهترین انتخاب ها در هنگام خرید می‌تواند باشد به دلیل استفاده از بهترین ابزار در ساخت آن و همچنین لحاظ کردن تمامی جوانب در ساخت این مینی‌بوس درون شهری کمک کرده است تا بسیار محبوب شود.

مشخصات مینی بوس ایسوزو سحر

شرکت بهمن دیزل در راستای گسترش فعالیت هایی خود و کمک به تجهیز خودرو های خدمات شهری،آتش نشانی و...، در حوزه خودروهای حمل ونقل عمومی و مسافری نیز وارد عمل گردید؛ از سویی بدلیل اینکه قیمت مینی بوس های شرکت ایسوزو در صورت واردات افزایش یافته و با اعمال تعرفه های گمرکی نیز هیچ گونه توجیه اقتصادی برای خرید رانندگان مینی بوس وجود نداشت و از جهتی نیز پلت فرم و شاسی درایو کامیونت ایسوزو 6 تن از پرفروش ترین و شناخته شده ترین محصولات شرکت ایسوزو در ایران بود، به کمک شرکت ایسوزو بدنه ای منطبق با آخرین استاندارد های جهانی و منطبق بر مدل شاسی درایو از ایران طراحی گردید.

دارای جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا ، استفاده از بهترین متریال در ساخت آن سبب شده است، یک محصول با کیفیتی را حاصل شود. مینی بوس های سحر به دلیل داشتن قدرت بسیار بالا، داشتن امکانات بسیار از جمله کولر، بخاری و … باعث شده است در تمام مناطق مورد استفاده قرار بگیرد. مینی بوس های سحر به دلیل داشتن ابعاد بسیار کوچک و همچنین داشتن جا و فضای بسیار باز برای مسافران سبب شده است یکی از بهترین مینی بوس های درون شهری و میان شهری انتخاب شود که در نهایت سبب شده است تا بسیار مورد استفاده قرار بگیرد. (کرایه مینی بوس)

هم اکنون با بازخوردها و نظر سنجی های اخذ شده از مشتریان این خودرو به لحاظ تطابق با استاندارد و خواسته های مشتریان هماهنگ شده است به طوری که آپشن های متنوعی در این خودرو نصب گردید و همین امر باعث شد شرکت بهمن دیزل قرار داد هایی را با برخی از سازمانهای بزرگ کشور و شرکت های لیزینگ منعقد کند و با شرکت در طرح نوع سازی ناوگان فرسوده، نقش خود را در خدمت رسانی به جامعه حمل و نقل عمومی ایفا نماید.

مینی‌بوس سحر محصول شرکت ایسوزو، با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و قطعات با کیفیت توانسته از جایگاه ویژه‌ای در بین مینی‌بوس‌های شهری برخوردار گردد. از آپشن‌ها و ویژگی‌های منحصر بفرد این گونه از مینی‌بوس‌های شرکت ایسوزو میتوان به ترمز قدرتمند و برخورداری از تکنولوژی یورو 4 آن اشاره کرد. شرکت بهمن دیزل به عنوان یکی از نمایندگی‌های فروش محصولات ایسوزو در کشور از سال 1392، مینی‌بوس ایسوزو را مونتاژ و به بازار عرضه نمود. از آن پس و به دنبال استقبال گسترده خریداران از مینی‌بوس سحر، شرکت بهمن دیزل بر پایه اصل مشتری مداری و در راستای جلب رضایت مشتریان خود شرایط ویژه ای را برای فروش مینی‌بوس سحر در نظر گرفته است.

ظرفیت مینی بوس ایسوزو سحر 1+18 نفر میباشد و بطور معمول برای سرویس مدیران ویژه و تراز اول شرکت های دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد. دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی با کیفیت هستند. از لحاظ ظاهر و امکانات مناسب هستند و برای سفرهای بین شهری و تشریفات نسبت به بقیه مینی بوس ها مناسب تر هستند. استفاده از دماسنج دیجیتال در ساخت مینی بوس های سحر و استفاده از بخاری و کولر در طراحی آن به صورت اکونومیک و پوشش دهی 360 درجه به همراه گردش هوا در داخل کابین موجب طراحی دقیقی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما