کرایه اتوبوس

در این مطلب همه ی نکاتی که باید برای کرایه اتوبوس بدانید را در اختیارتان قرار میدهیم. قطعا مطلبی که قرار است در آینده بخوانید مفید است واطلاعات شما را درمورد کرایه اتوبوس و شرایط اجاره خودرو ها بالا می برد پس تا پایان مطلب همراهمان باشید.


فایل صوتی این متن

اتوبوس ها به دو دسته ی درون شهری و برون شهری تقسیم میشوند و هزینه کرایه هر کدام از آن ها متفاوت است.قطعا شما نیز تا به حال از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده اید، آیا شما نیز با این نظر موافق هستید که مسافرت با اتوبوس لذت بخش تر است؟به خصوص مسافرت های دسته جمعی با فامیل یا اعضای خانواده و دوستان. با کرایه اتوبوس برای مسافرت های چند روزه با کسانی که دوست دارید علاوه بر راحتی و آرامشی که تا رسیدن با مقصد دارید، از مسیر نیز لذت میبرید و با بقیه معاشرت میکنید.

 

 

کرایه اتوبوس

سئوالات متداول

1چه شرایطی برای اجاره کردن اتوبوس های دربستی وجود دارد؟
با ارائه کارت شناسایی معتبر و همچنین مشخص کردن مدت زمان سفر و تعداد روزهایی که باید خودرو و راننده را در اختیار داشته باشید می توانید اتوبوس دربستی مورد نظرتان را انتخاب کنید.
2مزیت اصلی اجاره اتوبوس دربستی چیست؟
مهم ترین مزیت اجاره اتوبوس دربستی صرفه جویی در هزینه ها و کاهش آلودگی هوا و شلوغی است.
3سفر با اتوبوس چه مزیتی دارد؟
سفر کردن با اتوبوس نسبت به سایر وسایل حمل و نقل عمومی کم هزینه تر است و از گذشته تا به امروز از اتوبوس برای مسافت های طولانی یا کوتاه استفاده شده است.
4چه عواملی بر قیمت اجاره اتوبوس دربستی تاثیر می گذارد؟
عاملی مثل نوع خودرو. این که خودرو وی آی پی یا معمولی باشد و هرچقدر امکانات و تجهیزات رفاهی اتوبوس بیشتر باشد طبیعتا هزینه ی اجاره ی آن نیز بالا می رود.

کرایه اتوبوس

کرایه اتوبوس

 

شرایط کرایه اتوبوس

برای کرایه اتوبوس ابتدا به شرکت ارائه دهنده ی خدمات اجاره خودرو مراجعه کنید، البته امروزه اکثر شرکت های معتبر سایت نیز تاسیس کرده اند و به رزرو و پرداخت هزینه کرایه سرعت بخشیده اند.

پس از مراجعه حضوری یا مجازی، با در نظر گرفتن تعداد نفرات میتوانید خودرو را انتخاب کنید. برای مثال اگر تعداد افراد 4 نفر یا کمتر بود میتوانید به اجاره خودرو سواری اکتفا کنید، اما اگر تعداد نفرات بیش 4 نفر بودند اجاره مینی بوس منطقی تر است.مینی بوس ها حدودا بین 23 تا 25 نفر ظرفیت دارند. اما اگر تعداد افراد بیش از 40 نفر بود میتوانید به گزینه ی کرایه اتوبوس فکر کنید.

تعیین کردن مسافت تا مقصد، تعداد روز های سفر، زمان رفت و برگشت به صورت دقیق نیز قدم بعدی است.بعد  از انتخاب خودرو نوبت به انتخاب حضور یا عدم حضور راننده می رسد. اگر به همراه ماشین درخواست راننده نیز داشته باشید به اصطلاح خودرو را به صورت دربستی اجاره کرده اید.

 

 

 

 

بیشتر بخوانیم :اجاره اتوبوس های موجود

 

کرایه اتوبوس

اجاره اتوبوس

مقایسه اتوبوس های معمولی و وی آی پی

ابتدا اتوبوس های معمولی را بررسی میکنیم: این اتوبوس ها معمولا برای حمل و نقل درون شهری و مسافت های کوتاه مناسب هستند، تعداد بالای صندلی های این اتوبوس ها ظرفیت آن ها در حدود 40 تا 50 نفر بالا برده است. در هر ستون 2 صندلی و 4 صندلی در هر ردیف قرار دارد.  این اتوبوس ها مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی هستند.

برای سرگرمی مسافرین دو مانیتور در ابتدا و وسط اتوبوس قرار دارد. این نوع اتوبوس ها میتوانند به عنوان سرویس ایاب و ذهاب کارکنان کارخانجات، مدارس،  ایاب و ذهاب به جشن ها و همایش ها، رفت و برگشت به قبرستان ها،سفر های تحقیقاتی و علمی مورد استفاده قرار گیرند. هزینه ی سفر با این اتوبوس ها مقرون به صرفه و مناسب است.اتوبوس های وی آی پی معمولا برای سفرهای برون شهری یا مسافت های طولانی تر مورد استفاده قرار میگیرند.

کرایه اتوبوساین اتوبوس ها اگر چه ظرفیت کمتری نسبت به اتوبوس های معمولی دارند اما سفر با این اتوبوس ها همراه با راحتی و آسایش بیشتری است. در اتوبوس های وی آی پی در یک ستون یک صندلی و در ستون دیگر نیز دوصندلی قرار داده شده است، اما صندلی های اتوبوس های وی آی پی بزرگتر و جادار تر هستند و در مسافت های طولانی اگر از نشستن خسته شده اید میتوانید صندلی را تا زاویه 140 درجه به عقب بخوابانید و همچون تخت خوابی روی آن دراز بکشید.

 

 

در اتوبوس های وی آی پی پشت هر صندلی یک مانیتور مجزا قرار داده شده است و با وجود آن حوصله تان سر نمی رود. همچنین با وجود شارژر های تعبیه شده در این اتوبوس ها میتوانید گوشی تان را نیز شارژ کنید. از ویژگی های دیگر این اتوبوس ها مجهز بودن به سیستم تهویه قوی و سیستم گرمایشی و سرمایشی است.

به تبع هزینه کرایه اتوبوس وی آی پی از اتوبوس معمولی بیشتر است اما کرایه اتوبوس وی آی پی نسبت به ویژگی ها و امکاناتی که دارد خیلی بالا نیست و نسبت به راحتی که در اختیار مسافر قرار میدهد بسیار مناسب است.

 

 

 

 

بیشتر بخوانیم : اجاره ماشین عروس

 

اجاره اتوبوس

اجاره اتوبوس

مدارک لازم برای کرایه اتوبوس

شرکت اجاره دهنده برای اجاره خودرو باید از هویت متقاضیان اطمینان یابد سپس خودرو ها را در اختیارشان قرار دهد. جهت اطمینان شرکت، متقاضیان باید مدرک شناسایی معتبر و گواهینامه ی رانندگی جمهوری اسلامی ایران با حداقل 6 ماه اعتبار را ارائه کنند.

ارائه سند ملکی در ازای تحویل ماشین برای اطمینان بیشتر شرکت نسبت به سلامت خودرو است.همچنین متقاضی باید گواهی اشتغال یا محل سکونت را در اختیار شرکت قرار دهد. مدارکی چون دفترچه تامین اجتماعی، گواهی اشتغال و ... که نشان دهنده ی شاغل بودن فرد است نیز قابل قبول است.چک یا سفته به ارزش 20 درصد بیشتر از قیمت روز ماشین نیز باید از طرف شخص اجاره کننده به شرکت اجاره دهنده داده شود.

فرد متقاضی باید متعهد شود که در زمان مقرر خودرو را تحویل میگیرد و بعد از پایان مهلت خودرو را به شرکت باز گرداند. همچنین فرد اجاره کننده باید در حفظ و نگهداری از خودرو تمام تلاش خود را به کار گیرد زیرا در صورت صدمه به خودرو باید خسارت آن را بپردازد.

برای اجاره اتوبوس باید به شرکت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند مراجعه کنید. شرکت دریان سفر امید از معتبرترین شرکت ها برای کرایه اتوبوس و اجاره انواع خودرو سواری، ون، میدل باس، مینی بوس می باشد. برای اطلاع از انواع خودرو و هزینه های آن ها میتوانید به سایت این شرکت به آدرس www.dsoc.ir مراجعه کنید.

هزینه کرایه اتوبوس

یکی از مهم ترین مواردی که مشتریان در هنگام کرایه اتوبوس به آن توجه می کنند، قیمت اجاره اتوبوس است. هزینه کرایه اتوبوس در دریان سفر امید به صورت ساعتی، روزانه و هفتگی محاسبه می شود و شما می توانید با توجه به نیاز خود نوع محاسبه آن را تعیین کنید. همچنین نوع اتوبوس و ظرفیت آن نیز بر روی قیمت اجاره اتوبوس تاثیر گذار است. اتوبوس های دریان سفر امید در دو نوع اتوبوس های وی آی پی و اتوبوس های معمولی موجود هستند که قیمت هر یک از این دو اتوبوس متفاوت می باشد.

طبیعی است که قیمت اجاره اتوبوس بیرون شهری گران تر از داخل شهری است. بنابراین در یک جمع بندی کلی می توان گفت که قیمت اجاره اتوبوس به عوامل مختلفی از جمله میزان مسافت، تعداد ساعت، کیفیت اتوبوس، نوع آن، میزان ظرفیت و ... بستگی دارد. جهت اطلاع از قیمت دقیق اجاره اتوبوس با شماره های دریان سفر امید تماس گرفته و از شرایط و قیمت دقیق آن مطلع شوید.

اجاره اتوبوس ارزان

اتوبوس ها مدل های مختلفی دارند که برخی از آن ها به دلیل امکانات خاص و ویژه گران تر و برخی دیگر نیز به دلیل وجود امکانات ساده ارزان تر هستند. شما می توانید اتوبوس مورد نیاز خود را در دریان سفر امید با ارزان ترین قیمت دریافت کنید. این اتوبوس ها دارای بالاترین امکانات بوده و از نظر فنی کاملا سالم می باشند. این اتوبوس ها قابلیت جابجایی مسافر در داخل و خارج از شهر را دارند و می توانند طولانی ترین مسیر را بدون نیاز به تعمیر طی کنند.

اجاره اتوبوس های ارزان دریان سفر امید به صورت روزانه و هفتگی بوده و شما می توانید انواع اتوبوس های وی آی پی، اتوبوس های معمولی و مینی بوس را از این مرکز با پایین ترین قیمت اجاره کنید. جهت استعلام قیمت اجاره اتوبوس و کرایه آن با ارزان ترین قیمت موجود با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و لیست قیمت کرایه اتوبوس را دریافت کنید.

اجاره اتوبوس vip

کرایه اتوبوس مسافرتی و یا توریستی یکی از خدمات ویژه ای است که دریان سفر امید در اختیار کاربران خود قرار داده است. این اتوبوس ها از سلامت کامل برخوردار بوده و شما می توانید از کیفیت و ایمنی آن اطمینان حاصل نمایید. اتوبوس های vip یکی از راحت ترین و در عین حال گران ترین اتوبوس های کرایه ای هستند که دارای ظرفیت 25 تا 32 نفره بوده و دارای صندلی های بسیار نرم و استانداردی می باشد.

اتوبوس های وی آی پی برای مسافرت های طولانی بهترین گزینه است و شما در طول سفر هیچ گونه احساس خستگی نخواهید کرد. اتوبوس های ولوو و اتوبوس های اسکانیا از جمله اتوبوس های وی آی پی به شمار می روند. هزینه کرایه اتوبوس های وی آی پی به عوامل متعددی بستگی دارد و دارای شرایط خاصی می باشد. شما می توانید اطلاعات کامل تری را در این خصوص تنها با یک تماس بدست بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما