تاريخچه ما

پس از سالها تجربه بر آن شدیم كه ارائه خدمات حمل و نقل را از حالت سنتی و قدیمی خارج كرده و با كمك فناوری اطلاعات و استفاده از ناوگان جوان و مجهز به امكانات بروز دنیا و همچنین كاركنان ستادی و عملیاتی مسلط و آموزش دیده در زمینه ارائه خدمات با كیفیت مجموعه ای را در قالب شركت خدمات حمل و نقل بنا نهادیم.

شرکت خدمات حمل و نقل دریان سفر امید تحت هدایت مدیران و خبرگان صنعت حمل و نقل مسافر در شهریور سال 1396 راه اندازی گردید. فعالیتهای عملیات و پشتیبانی در این شرکت از بدو تاسیس آن بطور مستمر به انجام رسیده است. توسعه خدمات، افزایش كاركنان پشتیبانی کننده در سطح کشور، نیاز به تخصصهای گوناگون در حوزه حمل و نقل، ارائه خدمت بهتر به مشتریان و توسعه حمل و نقل مسافر از طریق روش نوین از علل اصلی تشکیل این شرکت بوده است.

این شركت در طول بقای خود همواره سعی نموده از بهترین و جدیدترین روش های روز دنیا جهت ارائه خدمات حمل و نقل استفاده كند و در این راستا اقدام به تقویت و بروزرسانی دو بازوی اصلی و تواتمند خود یعنی نیروی انسانی خبره (كاركنان اداری و پرسنل ناوگان) و نیز وسائل نقلیه و خودروهای مسافربری جوان و مجهز به امكانات كافی و مناسب نموده است.

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد شركت نیز در طی سالیان متمادی، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش، بخشی از دغدغه های حوزه حمل و نقل مسافر را در جامعه مرتفع نماید. بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی  بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر اعضاء این شركت قرار گرفته است.

۱

 

دریان سفر امید

جابجائی مسافر در حوزه های حمل و نقل گردشگری، ایاب و ذهاب درون شهری و برون شهری، اجاره خوردوهای سواری با راننده و بدون راننده، تأمین و کرایه وسایل نقلیه گروهی جهت مسافربری بین شهری و خدمات تأمین اتومبیل های تشریفاتی جهت مراسم و مجالس با انواع اتوبوس، میدل باس، مینی بوس، ون و سواری از مهمترین فعالیت های این شرکت می باشد.

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت دریان سفر امید می باشد

طراحی سایت : تیم طراحی کافه سئو