خودرو تشریفات

خودرو تشریفات

خودرو تشریفاتی نامی است که احتمالاً در بسیاری جاها از آن شنیده اید. شرکت‌های تشریفاتی خودرو، برای داشتن ساعاتی دل‌نشین، خودروهای خود را در اختیار مشتریانشان قرار می‌دهند. تا در لحظات شیرین زندگی‌ شان، همراهی‌شان کنند. خودرو‌های تشریفاتی خودروهایی هستند که مربوط به مراسم‌های مختلفی می‌شوند. البته گاهی هم در واقع مراسمی در میان نیست و فرد تنها می‌خواهد مدتی را با ماشین موردعلاقه‌اش سپری کند.

اولین شرکتی که در جهان برای کرایه خودرو تأسیس شد، یک شرکت آلمانی بود که با سه ماشین خود در سال 1912 آغاز به کارکرد. ازآن‌پس، شرکت‌های دیگری در جهان تأسیس شدند که به‌طور اختصاصی، کارشان کرایه ماشین‌های متنوع بود. در این میان موسسه دریان سفر امید با حضوری گسترده و فعال در زمینه اجاره خودرو و تشریفات خودرو افتخار دارد که میزبان لحظات شیرین و شاد شما عزیزان باشد.

از خدمات ارائه‌شده توسط مرکز اجاره خودرو دریان سفر امید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اجاره خودروهای لوکس و تشریفاتی ویژه مراسم عروسی

 زمانی که عروس و داماد به دنبال برگزاری مراسم ایده‌آل خود هستند، زمانی که ماشین مناسبی نداشته باشند به سراغ ماشین‌های تشریفاتی که اجاره داده می‌شوند می روند. ماشین‌های تشریفاتی عروسی، متنوع هستند. شما می‌توانید خودروهای قدیمی و کمیاب را برای ماشین عروس خود انتخاب کنید و یا  از لاکچری ترین خودروهای موجود در بازار استفاده کنید.

قراردادهای کرایه ماشین برای عروسی، معمولاً 12 ساعته هستند. در این شب رؤیایی می‌توانید سوار بر ماشین رؤیاهایتان شده و با بهره‌گیری از سرویس‌های تشریفاتی و اتومبیل‌های لوکس برای مراسم عروسی تان ساعاتی خوش را سپری کنید. برخی از خودروهای تشریفاتی، دارای راننده هستند. در واقع شما حق انتخاب دارید و اگر تمایل داشته باشید می‌توانید خودتان رانندگی کنید . اگر  هم مایل هستید که راننده داشته باشید، یک راننده مجرب به شما داده می‌شود. در هنگام عقد قرارداد به این موضوع دقت کنید. با دریان سفر امید همراه باشید.

خودروهای تشریفات فرودگاهی

انجام خدمات تشریفات فرودگاهی در جایگاه ویژه VIP از دیگر خدمات ارائه‌شده توسط شرکت  دریان سفر امید است. این خودروها، به خودروهای ترانسفر فرودگاهی مشهور هستند. افرادی که از  این خودروهای تشریفاتی فرودگاهی استفاده می‌کنند، به سادگی از فرودگاه به هتل و یا بالعکس جابجا می‌شوند. تشریفات خودرو فرودگاهی معمولاً با راننده است به این خاطر که مسافران از مسیرها آگاهی کافی ندارند و بخاطر خستگی سفر مانع از رانندگی آن‌ها می‌شوند. با این‌حال شما می‌توانید خودروهای تشریفاتی بدون راننده را هم از درب فرودگاه اجاره کرده و تا مدت‌زمان اعتبار اجاره‌نامه تان، از آن استفاده کنید.

اجاره خودروهای تشریفات برای گشت‌ و گذار

اگر قصد سپری کردن تعطیلات خود  به شکل ویژه‌ای را دارید، می‌توانید از خودروهای تشریفاتی و اتومبیل‌های سواری جدید و به‌روز دنیا استفاده کنید. در سفر به هر منطقه‌ از ایران، می‌توانید خودرو مدنظرتان را، انتخاب کنید و چند روزی را با ماشین رؤیاهایی‌تان، رانندگی کنید.

چه کسانی مشتریان خودروهای تشریفاتی هستند؟

مشتریانی که توانایی خرید خودروهای لوکس را ندارند اما مراسم خاصی و یا قرار ملاقات مهمی دارند که نیاز به این نوع خودروها پیدا می‌کنند. دسته دیگر مشتریان، افرادی هستند که ماشین خود را در یک سانحه از دست ‌داده‌اند و یا ماشین آن‌ها در دست تعمیر است. این مشتریان برای رسیدگی به کارهای روزمره شان ، اقدام به اجاره خودرو می‌کنند.

دیگر علاقه‌مندان اجاره خودرو، افرادی هستند که به شهرهای دیگری سفر کرده و در آن شهرها، مسافر هستند و چند روزی به ماشین‌های کرایه‌ای نیاز دارند. مشتریان دیگر، افرادی هستند که می‌خواهند در روز تولد یا سالگرد ازدواج شان، همسرشان را سورپرایز کنند و برای او، ماشین موردعلاقه‌اش را کرایه می‌کنند.

شرایط کرایه خودرو تشریفاتی از دریان سفر امید

برای کرایه خودروهای تشریفاتی باید ابتدا با شرکت مربوطه تماس بگیرید. موسسه دریان سفر امید انواع خودروهای تشریفاتی را به شما عزیزان پیشنهاد خواهد داد. از مدل‌های لوکس و لاکچری گرفته تا مدل‌های باکیفیت و در عین حال ارزان‌قیمت، در منوی تشریفات خودرو دریان سفر امید وجود دارد. اگر می‌خواهید خودتان راننده باشید باید طبق قرارداد  مواردی را رعایت کنید.

این در حالی است که اگر خودرو شما راننده داشته باشد، راحت‌تر می‌توانید شرایط قرارداد را فراهم کنید. برای کرایه خودروهای تشریفاتی نگران نباشید. شما با هر بودجه‌ای که داشته باشید، قادر خواهید بود از خدمات اجاره خودرو دریان سفر امید استفاده کنید و خودروی مناسب سلیقه تان را دریافت نمایید.

اگر قرار ملاقات مهمی دارید می‌توانید با استفاده از خدمات اجاره خودرو تشریفاتی و بهره گیری از ترانسفر تشریفاتی و یا ترانسفر فرودگاهی یک میزبانی فوق العاده از میهمانان خود داشته باشید. همچنین می توانید برای عزیمت به فرودگاه امام خمینی(ره) و یا فرودگاه مهرآباد از خدمات اجاره خودرو تشریفاتی یا ترانسفر تشریفاتی یا ترانسفر فرودگاهی استفاده کنید.

کلیه خدمات ترانسفر تشریفاتی و اجاره خودرو تشریفاتی با راننده انجام می‌گیرد. اجاره خودرو تشریفاتی را از موسسه دریان سفر امید بخواهید. ما بهترین خودروهای لوکس و سوپر لوکس را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم با این هدف که رضایت آن‌ها را بطور کامل جلب کنیم. موسسه اجاره خودرو دریان سفر امید با خدمات ویژه اجاره خودرو تشریفاتی در خدمت کلیه شهروندان مقیم کرج و تهران است. همچنین آماده خدمت‌رسانی و همکاری با کلیه شرکت‌ها، ادارات، آژانس‌های هواپیمایی و گردشگری برای رزرو و اجاره خودروهای تشریفاتی است.

اجاره خودرو تشریفات در ایران چه کاربردی هایی دارد؟

کاربرد خودرو‌های تشریفاتی بسیار زیاد و متفاوت است. این خودرو ها اکثرا در مواقع خاص و برای افراد خاصی به کار می‌روند. در دنیای مدرن و به روز امروز، افراد مهم و سران کشور‌ها برای به رخ کشیدن قدرت سیاسی و اقتصادی خود و کشورشان مقابل یکدیگر، با این خودرو‌های تشریفاتی جا به جا می‌شوند. در اغلب مواقع خودروهای تشریفاتی به دلیل این شرایط نسبت به سایر خودرو‌ها از امنیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

خودرو‌های تشریفاتی دارای شیشه‌های ضد گلوله و بدنه‌های مستحکم هستند و از لحاظ سیستم داخلی بسیار قابل اعتماد و باکیفیت‌اند. خودروهای تشریفاتی به شما این فرصت را می‌دهند تا پرقدرت از خیابان‌ها عبور کنید. در این میان، ممکن است که سران و مقامات بعضی از کشور‌ها از ماشین‌های تولیدات داخلی خود برای جا به جایی استفاده ‌کنند اما برخی دیگر از خودروهای خارجی را برای جا به جایی خود انتخاب می‌کنند.

خودرو‌های تشریفاتی ایران

در ایران از خودرو‌های تشریفاتی قدیمی‌تر ساخت کشور‌های اروپایی مانند انواع مدل‌های پژو، مرسدس بنز یا مدل های مختلف بی ام و به خصوص سری پنج و هفت برای حمل و نقل رئیس جمهور و دیگر اشخاص مهم کشور استفاده می‌شود. البته امروزه کاربرد خودرو‌های تشریفاتی تنها مختص مقامات مهم کشوری نیست و کمی نسبت به قبل عمومیت بیشتری پیدا کرده است.

کاربرد خودرو های تشریفاتی

برای استقبال افراد مهم از فرودگاه یا شرکت آن‌ها برای جلسات هم از خودرو‌های تشریفاتی استفاده می‌شود. اما از آن جایی که خرید این خودرو‌ها هزینه‌های گزافی دارند بهتر است میزبانان این دسته افراد به جای خرید خودرو‌های تشریفاتی که شاید چند بار در سال بخواهند از آن‌ استفاده کنند، به اجاره خودرو‌های تشریفاتی روی آورده که بسیار هم به‌صرفه‌تر هستند.

با اجاره خودرو‌های تشریفاتی شما به یک راننده هم احتیاج خواهید داشت، پس حتما در نظر داشته باشید که اگر می‌خواهید خودرو تشریفاتی اجاره کنید، باید به اجاره خودرو به همراه راننده آن هم فکر کنید. ما در ادامه ی این مقاله برای شما چند مورد مهم از کاربردهای خودرو‌های تشریفاتی را برای شما تشریح می‌کنیم. با ما همراه باشید.

ترانسفر فرودگاهی

یکی از کاربردهای خودرو‌های تشریفاتی، ترانسفر فرودگاهی است. برای استقبال از مسافران مهمی که برایتان می‌آیند که ممکن است مقامات مهم سیاسی یا اجتماعی و یا شرکای کاری. شما باشند که از شهر‌ها و یا کشور‌های دیگر به کشور عزیزمان ایران سفر می‌کنند، شما می‌توانید با اجاره خودرو در فرودگاه به استقبال و خوشامد‌گویی آن‌ها بپردازید. علاوه بر این، برای استقبال از این مسافران و رساندن آن‌ها به فرودگاه هم می‌توانید از این خدمات استفاده کنید.

ون ترانسفر

علاوه بر خودرو های تشریفاتی، اگر مسافران شما تعدادشان بیشتر باشد شما می‌توانید با ون های VIP به استقبال آن‌ها بروید. برای اجاره ون هم باید آن‌ها  را با راننده کرایه کنید.

اجلاس‌ها و همایش‌ها

از مهم ترین کاربردهای خودرو‌های تشریفاتی، ترانسفر، بردن و رساندن افراد مهم به محل برگزاری همایشات یا اجلاس‌ها (جلسات سران) و افراد مهم آن شهر یا کشور است که میزبانان این مراسم‌های مهم هم بهتر است به فکر اجاره خودروهای تشریفاتی باشند.

قرار های کاری

از دیگر کاربرد خودرو‌های تشریفاتی همان طور که اشاره شد برای جا به جایی افراد و شرکای مهمی که با آن‌ها قرار‌کاری دارید و برای مثال می‌خواهید با آن‌ها یک قرارداد مهم امضا کنید. برای این که بیشترین تأثیر‌گذاری را بر آن‌ها داشته باشید، علاوه بر فراهم کردن یک اقامت و پذیرایی خوب می‌توانید با اجاره خودرو تشریفاتی، رفت و آمد راحتی را هم برای آن‌ها رقم بزنید.

نوع خدمات تشریفاتی که انجام می‌شود تحت عنوان های زیر است :

سی آی پی  CIP) )

وی آی پی VIP) )

مورد اول مختص افراد تجاری مانند مدیران شرکت‌ها و سرمایه‌داران بورس و غیره است و مورد دوم برای موارد سیاسی که دارای امنیت بالاتری هستند اختصاص دارد .

ماشین‌های تشریفاتی قابلیت‌های بسیاری برای راحتی و تامین آرامش مسافران دارند که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره شده است:

صندلی‌های عقب دارای یخچال‌های کوچک هستند که با انواع نوشیدنی‌ها و مواد خوراکی برای پذیرایی از مهمان تعبیه شده‌اند.

صندلی‌ها دارای سیستم گرمایشی و سرمایشی هستند، صندلی ها دارای ماساژور بوده و به شما آرامش‌خاطر خواهند داد.

بهترین راننده‌های تشریفاتی که دوره‌های رانندگی Vip را گذرانده‌اند برای خدمات تشریفاتی شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است، تا مشکلی از این بابت برایتان رخ ندهد. تمامی خودرو‌های تشریفاتی ضد گلوله می باشند.

تماس با ما