اجاره میدل باس توریستی


لذت و هیجان یک سفر توریستی گروهی قابل مقایسه با سفرهای انفرادی نیست. به همین دلیل بسیاری از افراد به صورت فامیلی یا در قالب تورهای گردشگری اقدام به سفر می­کنند. جابجایی گروه­ های پرتعداد با استفاده از خودروی شخصی کاری سخت و طاقت­ فرسا است. به همین منظور بیشتر وسایل نقلیه عمومی نظیر مینی­ بوس، اتوبوس یا میدل ­باس برای گروه­ های توریستی و گردشگری مورد استفاده قرار می­گیرد. این مقاله به بررسی اجاره میدل باس توریستی و مزایای آن اختصاص داده شده است. مطالعه این مطلب برای کسانی که خود را برای یک سفر گروهی آماده می­کنند بسیار مفید است.

 

 

اجاره میدل باس توریستی

سئوالات متداول
1میدل باس چیست؟
میدل باس مشابه اتوبوس، نوعی وسیله نقلیه عمومی است که با ابعاد کوچک­تری نسبت به آن ساخته می­شود. به همین دلیل به آسانی در جاده­های پر پیچ و خم حرکت می­کند.
2کرایه میدل باس توریستی چه مزایایی دارد؟
کرایه میدل باس توریستی برای گروه­های مسافرتی پرتعداد، مسافت­های طولانی و جابجایی مقدار زیادی بار یکی از بهترین گزینه ­ها است. جابجایی افراد یک گروه توریستی با استفاده از چندین خودرو سواری فرآیندی دشوار و هزینه ­بر است...
3قیمت اجاره میدل باس توریستی به چه صورت است؟
قیمت اجاره میدل باس توریستی در همه شرایط یکسان نیست. زیرا عوامل مختلفی روی آن اثر می­گذارد؛ به عنوان مثال می­توان به مشخصات میدل باس از قبیل امکانات، سال تولید، مدل و ... اشاره کرد.
4نحوه اجاره میدل باس توریستی به چه صورت است؟
برای کرایه میدل باس توریستی باید به مراکز ارئه کننده این خدمات مراجعه کرد. مراکز متعددی در سطح شهر تهران در رابطه با این موضوع فعالیت می­کنند. از جمله مراکز معتبر می­توان به مجموعه دریان سفر امید اشاره کرد.

اجاره میدل باس توریستی

میدل باس چیست؟

هیجان و لذت سفرهای دسته جمعی را نمی­توان در هیج جای دیگری پیدا کرد. البته به یاد ماندن خاطرات خوش از این سفرها نیازمند رعایت برخی نکات است. یکی از مهم­ترین لازمه ­های یک سفر گروهی، فراهم ساختن وسیله نقلیه مناسب است. وسایل نقلیه حمل و نقل گروهی بر اساس ظرفیت به انواع مختلفی تقسیم می­شوند. یکی از آنها میدل باس نام دارد.

میدل باس مشابه اتوبوس، نوعی وسیله نقلیه عمومی است که با ابعاد کوچک­تری نسبت به آن ساخته می­شود. به همین دلیل به آسانی در جاده ­های پر پیچ و خم حرکت می­کند. همچنین کنترل آن برای راننده نیز ساده ­تر است. گنجایش میدل باس کمتر از اتوبوس و حداکثر تا 33 نفر می­باشد. البته در بعضی مدل­ها تعداد گنجایش نهایتاً به 31 نفر می­رسد. قرار گرفتن تمامی این نکات در کنار هم موجب شده تا بسیاری از افراد برای مسافرت­های خانوادگی، شرکتی و تورهای بوم­گردی اقدام به کرایه میدل باس توریستی کنند.

اجاره میدل باس توریستی

 

مزایای اجاره میدل باس توریستی

کرایه میدل باس توریستی برای گروه­ های مسافرتی پرتعداد، مسافت­های طولانی و جابجایی مقدار زیادی بار یکی از بهترین گزینه ­ها است. جابجایی افراد یک گروه توریستی با استفاده از چندین خودرو سواری فرآیندی دشوار و هزینه ­بر است.

با اجاره میدل باس می­توان به میزان قابل ­توجهی در هزینه ­ها صرفه ­جویی کرد. همچنین امکان برنامه­ ریزی برای توقف، حرکت، غذا خوردن و ... در این شرایط بهتر فراهم می­شود. سایر مزایای کرایه میدل باس توریستی به شرح زیر است:

امنیت بالا ، تهویه قوی ،امکان خواباندن صندلی ، دارای یخچال (در بعضی مدل­ها) ، باز بودن فضای بین صندلی­ها ، سیستم صوتی و تصویری مناسب ، کنترل راحت در جاده­ های پر پیچ و خم ، سیستم گرمایشی و سرمایشی قدرتمند ، گنجایش مقدار زیادی بار در فضای داخلی و خارجی

کرایه میدل باس توریستی

بیشتر بخوانیم : اجاره خودرو مینی بوس

قیمت اجاره میدل باس توریستی

قیمت کرایه میدل باس توریستی در همه شرایط یکسان نیست. زیرا عوامل مختلفی روی آن اثر می­گذارد؛ به عنوان مثال می­توان به مشخصات میدل باس از قبیل امکانات، سال تولید، مدل و ... اشاره کرد. طبیعتاً خودروهای جدید ساخت کمپانی­ های معتبر و بزرگ نیازمند پرداخت اجاره­ بهای بیشتری هستند.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در بهای اجاره میدل باس توریستی، تعداد نفرات گروه و مدت زمان سفر است. باید برای گروه­های پرجمعیت و سفرهای طولانی­تر هزینه بالاتری پرداخت شود. در بسیاری از موارد گروه­ های توریستی فاقد راننده باتجربه و راه­ بلد هستند. استفاده از راننده مراکز مرتبط با کرایه میدل باس توریستی موجب افزایش هزینه­ ها می­شود.

کرایه میدل باس توریستی

نحوه اجاره میدل باس توریستی

برای کرایه میدل باس توریستی باید به مراکز ارئه کننده این خدمات مراجعه کرد. مراکز متعددی در سطح شهر تهران در رابطه با این موضوع فعالیت می­کنند. از جمله مراکز معتبر می­توان به مجموعه دریان سفر امید اشاره کرد. اجاره انواع وسایل نقلیه از قبیل ون، میدل باس، اتوبوس و خودروی سواری در این مرکز صورت می­گیرد.

برای کرایه میدل باس توریستی یا هر وسیله نقلیه دیگر می­توان از هر نقطه از کشور اقدام کرد. کارشناسان مجموعه، میدل باس مورد نظر را در زمان و مکان مقرر به متقاضی می­رسانند. همچنین کرایه میدل باس توریستی به اشکال مختلف کوتاه مدت یا بلند مدت امکان پذیر است.

بیشتر بخوانیم : اجاره خودرو ون

سخن پایانی

ما در این مقاله به بررسی کرایه میدل باس توریستی و هزینه­ های مربوط به آن پرداختیم. ظرفیت این وسیله نقلیه 32 نفر و ابعاد آن کوچک­تر از اتوبوس است. در نتیجه راننده بهتر آن را کنترل می­کند. اهمیت این موضوع بخصوص در جاده ­های پر پیچ و خم نمایان می­شود. دلیل استفاده فراوان تورهای گردشگری از اجاره میدل باس توریستی نیز به همین موضوع بازمی­گردد. امکانات رفاهی این وسیله نقلیه شامل سیستم سرمایشی، گرمایشی، تهویه، فضای کافی بین صندلی، صندلی­های تاشو، سیستم صوتی و تصویری مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما