ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی

بعد از اختراع خودرو در جهان تحول عظیمی به وجود آمد به‌طوری‌که این صنعت تا به امروز پیشرفت زیادی کرده و به یکی از رقابتی‌ترین و سودده‌ترین صنایع تبدیل شده است اما جالب است که بدانیم خودرو از کی و کجا آمده است. در سال 1886 اولین خودروی مدرن جهان متولد شد و برای اولین‌بار یک آلمانی به نام کارل بنز حق اختراع خودروی بنز را به ثبت رساند. در سال 1908 خودروی فورد مدل T اولین خودرویی بود که به شکل امروزی در تاریخچه صنعت خودروسازی به ثبت رسید. این خودرو از سرعت مناسبی برخوردار بود و در مدت‌زمان کوتاهی جایگزین کالسکه‌ها در آمریکا شد.با دریان سفر امید همراه باشید.

تصور نکنید که خودروها از همان ابتدای اختراع به شکل امروزی بوده‌اند. در واقع مشکلات عدیده در آنها دیده می‌شد. بسیاری از آنها مسقف نبوده، صندوق عقب نداشته، به چراغ‌های جلو و عقب مجهز نبوده، فنربندی و سیستم تعلیق مناسبی نیز نداشته‌اند.

استفاده از آن‌ها در شب خطرات زیادی را به همراه داشت همچنین قوانین راهنمایی‌ورانندگی نیز وجود نداشتند تا از تصادفات و دیگر اتفاقات جلوگیری به عمل آورند. به‌مرورزمان و بعد از آزمون و خطای بسیار شرکت‌های خودروسازی بزرگی همچون فولکس‌ واگن، بی ام دابلیو، تویوتا و ... به وجود آمدند که خودروها را به شکل امروزی که در دسترس ما هستند پدید آوردند.

بعد از اختراع خودرو مشاغل زیادی از بین رفت اما مشاغل زیادی نیز به وجود آمد که به‌موجب آن سطح راحتی و آسایش مردم نیز افزایش پیدا کرد. یکی از مشاغلی که به افزایش راحتی شهروندان کمک زیادی کرد ترانسفر فرودگاهی است.

ترانسفر فرودگاهی از انواع وسایل نقلیه جاده‌ای برای انتقال مسافرین استفاده می‌کند. این شغل، شغلی مربوط به صنعت گردشگری و مسافرت است که در اکثر نقاط جهان وجود دارد. هدف این شغل جابه‌جایی و انتقال مسافران از فرودگاه به هتل یا مقصد موردنظر و بالعکس است. برای کشورهایی که صنعت گردشگری در آن‌ها رونق بالایی دارد و همچنین کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته که برای مسافران و رفاه و آسایش آن‌ها احترام زیادی قائل هستند این شغل یکی مهم‌ترین مشاغلی است که به‌وسیله شرکت‌های معتبر ارائه می‌شود.

چرا بهتر است از ترانسفر فرودگاهی استفاده کنیم؟

فرض کنید شما مسافری هستید که برای اولین‌بار قدم در خاک یک کشور خارجی گذاشته‌اید و علاوه بر ناآشنا بودن، به‌صورت کامل بر زبان آن کشور مسلط نیز نیستید. اینجاست که شما برای جابه‌جایی در آن کشور دچار مشکل خواهید شد اما استفاده از ترانسفر فرودگاهی مشکل شما را برطرف می‌کند و به‌عنوان یک مسافر خارجی ذهنیت خوبی از کشور مقصد در ذهنتان ماندگار خواهد کرد.

تأخیر در پرواز اتفاقی است که ممکن است برای بسیاری از پروازها رخ دهد و مسافران پرواز باتوجه‌به تأخیر به وجود آمده احتمالاً به این فکر می‌افتند که چطور باید بعد از فرود پرواز به مقصد موردنظر خود برسند چراکه خودرویی که برای انتقال رزرو کرده‌اند به دلیل تأخیر پرواز دیگر در دسترس آن‌ها نیست.

آن‌ها مجبور به توقف زیادی در فرودگاه برای رزرو مجدد خودرو کرایه‌ای و یا خودروهای شخصی خواهند شد. با استفاده از ترانسفر فرودگاهی این مشکل حل خواهد شد و بعد از فرود پرواز هیچ اتلاف وقت و هزینه‌ای در کار نخواهد بود.

برقراری ارتباط با رانندگان ناوگان حمل‌ونقل ترانسفر فرودگاهی بسیار آسان‌تر از رانندگان معمولی دیگر است چراکه آن‌ها به چندین زبان زنده دنیا مسلط بوده و می‌توانند راهنمای خوبی برای شما در طول سفرهای بین‌شهری خصوصاً وقتی به دنبال مکان‌های دیدنی و تفریحی هستید باشند.

از دیگر مزیت‌های ترانسفر فرودگاهی این است که برای همراهی مهمانان ویژه بسیار مناسب است. اگر مهمان متشخص و خاصی دارید که می‌خواهید بهترین‌ها را برای او فراهم کنید بهترین راه استفاده از ترانسفر فرودگاهی است چراکه مقاصدی که باید در آن‌ها توقف شود قبلاً برای راننده و خودرو تعریف شده است.

آیا در ایران ترانسفر فرودگاهی وجود دارد؟

ایران چند سالی است که به استفاده از ترانسفر فرودگاهی روی آورده است و آن را از بااهمیت‌ترین کارها برمی‌شمارد. ارائه این خدمات برعهده شرکت‌های معتبری همچون دریان سفر امید گذاشته شده است که از ناوگان حمل‌ونقل کاملی از جمله اتوبوس، ون، سواری، میدل باس و مینی‌بوس بهره‌مند است.

ناوگان حمل‌ونقل دریان سفر امید کامل بوده و با ارائه مناسب خدمات سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. تمامی تلاش این شرکت این است که لحظات خوبی را به همراه اطمینان و آسایش به مشتریان خود هدیه بدهد. با استفاده از خدمات این شرکت شما اطمینان خاطر خواهید داشت که حمل‌ونقل به بهینه‌ترین شکل ممکن با منصفانه ترین قیمت، باکیفیت ترین شکل ممکن و امنیت سفر بالایی صورت‌گرفته است.

جابه‌جایی مسافر در حوزه‌های حمل‌ونقل گردشگری، ایاب‌وذهاب درون‌شهری و برون‌شهری، اجاره خودروهای سواری با راننده و بدون راننده، تأمین و کرایه وسایل نقلیه گروهی جهت مسافربری بین‌شهری و خدمات تأمین اتومبیل‌های تشریفاتی جهت مراسم و مجالس با انواع اتوبوس، میدل باس، مینی‌بوس، ون و سواری از مهم‌ترین فعالیت‌های دریان سفر امید می‌باشد.

آیا در استفاده از این خدمات محدودیتی وجود دارد؟

خیر هیچ محدودیتی در استفاده ترانسفر فرودگاهی وجود ندارد و همگان چه پیر چه جوان، امکان دسترسی به  معمولی تا لوکس‌ترین خودروها را داشته و می‌توانند از آن استفاده کنند. اگر این خدمات به‌وسیله تورها ارائه می‌شود به دلیل بالا بودن افراد حاضر در تور بهتر است از میدل باس و مینی‌بوس استفاده شود.

قیمت ترانسفر فرودگاهی چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین عواملی که در انتخاب مشتریان جهت دریافت خدمات مؤثر است، قیمت است. به همین دلیل جهت رفاه حال مشتریان دریان سفر امید در صدد برآمده است که منصفانه ترین و مناسب‌ترین قیمت‌ها را با ثابت نگه‌داشتن کیفیت حمل‌ونقل به مشتریان ارائه دهد. به همین دلیل است که دریان سفر امید در بین شرکت‌های هم‌صنف خود از سابقه خوبی برخوردار بوده و زبان زد است.

لیست قیمت‌های دریان سفر امید به دو بخش تقسیم می‌شود:

  1. اجاره خودرو به همراه راننده
  2. اجاره خودرو بدون راننده

مشتریان گرامی می‌توانند برای اطلاع از لیست قیمت‌ها از طریق راه‌های ارتباطی اعلام شده در سایت با شرکت  تماس گرفته و از آخرین قیمت‌ها اطلاع حاصل کنند. لازم به ذکر است که این شرکت قابلیت همکاری با انواع سازمان‌ها، ارگان‌ها و ... را داراست.

چرا باید دریان سفر امید را برای ترانسفر فرودگاهی انتخاب کنیم؟

بسیاری از ویژگی‌های این شرکت سبب برتری آن از سایر شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات ترانسفر فرودگاهی می‌شود. از این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. قیمت مناسب

موضوع قیمت یکی از موضوعاتی است که تمامی افراد به آن توجه می‌کنند و در همه کسب‌وکارهای مبتنی بر کالا و خدمات نیز قیمت نقش بسیار پررنگی ایفا می‌کند چراکه هم فروشنده و هم خریدار به دنبال توافق بر روی منصفانه و مناسب‌ترین قیمت هستند.

دریان سفر امید با ارائه قیمت‌های منصفانه و مناسب یکی از وجوه تمایز خود با سایر شرکت‌ها را به وجود آورده است. تمامی مشتریانی که از خدمات این شرکت استفاده می‌کنند می‌توانند اطمینان خاطر از بهترین قیمت‌ها با حداکثر ترین خدمات رفاهی حاصل کنند.

  1. کیفیت بالای سفر

کیفیت و قیمت دو مفهوم جدایی‌ناپذیرند که همیشه باهم می‌آیند. هرجا صحبت از قیمت شود به طور یقین کیفیت نیز در آنجا حضور خواهد داشت.

شعار اصلی شرکت دریان سفر امید کیفیت سفر است که به بالاترین شکل خود عرضه می‌شود. تمامی افراد حاضر در دریان سفر امید برای محقق کردن این شعار با یکدیگر همکاری کرده و حساسیت خاصی نسبت به پشتیبانی مستمر عملیات‌های در حال انجام دارند.

مدیران شرکت دریان سفر امید اعتقاد راسخ دارند که ارائه خدمات با کیفیت بالا نیاز به تبلیغات نداشته و تأثیرگذارترین عامل بر افزایش مشتریان جدید و ماندگاری مشتریان فعلی می باشد. لذا این امر منجر به کیفیت بالای سفر برای شما عزیزان می گردد.

  1. خدمت‌رسانی در سراسر کشور

از دیگر ویژگی‌هایی که باعث برتری دریان سفر امید است ارائه خدمات حمل‌ونقل در سراسر کشور است. هرکجای ایران که باشید اگر به ترانسفر فرودگاهی نیاز داشته باشید دریان سفر امید، سفری با بالاترین کیفیت و منصفانه‌ترین قیمت به شما ارائه خواهد کرد.

در کنار اینکه کیفیت و قیمت سفر شما تضمین شده است شما همچنین اطمینان دارید که از امنیت کافی برخوردار بوده و می‌توانید با خیالی آسوده به هر مکانی که خواستید مسافرت کرده و جابه‌جا شوید.

  1. رانندگان مجرب و کارآزموده

رانندگان شرکت دریان سفر امید از صلاحیت بالایی برای سفیر سفر شما بودن برخوردارند چراکه برای ملحق شدن به سفیران ناوگان شرکت باید از فیلترهای گوناگون با درجه سختی بالایی عبور کنند. پس از آن تحت آموزش در دوره‌های مختلف قرار گرفته و بعد از پشت سر گذاشتن موفقیت‌آمیز این مراحل به سفیران ناوگان شرکت اضافه شوند. ناوگان دریان سفر امید از تعدادی خودروهای ملکی تشکیل شده است که رانندگان این وسایل نقلیه، خدمات حمل و نقل و جابه‌جایی مسافران را با رفتار مسئولانه و متعهدانه و حرفه ای خود به سرانجام می‌رسانند.

  1. پشتیبانی شبانه‌روزی

شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید با کارشناسان دریان سفر امید در پشتیبانی تماس حاصل کنید. اگر مشکلی در سفر شما به وجود آمد می‌توانید به کارشناسان اطلاع دهید تا در کمترین زمان ممکن به رفع آن بپردازند.

در صورت وجود هرگونه سؤالی نیز کارشناسان پاسخگوی شما خواهند بود. دریان سفر امید بعد از فروش خدمات و یا انعقاد قرارداد ارائه خدمات، فعالیت اصلی خود را آغاز نموده و پشتیبانی شبانه روزی و مدون خود را در خصوص اجرای کامل و بی نقص خدمات فروخته شده، به پیش می‌برد.

تماس با ما