وجه تمايز ما


قیمت مناسب

یكی از مزایای دریان سفرامید قیمت های مناسب و رقابتی این شركت می باشد كه با توجه به كیفیت خدمات این شركت یكی از تاثیرگذارترین گزینه ها در هنگام انتخاب مشتریان می باشد .

n


کیفیت بالای سفر

شركت دریان سفرامید با استفاده از خودروهای مطابق با استانداردهای روز دنیا و تحت سرویس قرار دادن خودروهای ناوگان این شركت بصورت دوره های سالیانه كیفیت سفر برای همسفران خود را تامین میكند ، و این امر سبب حفظ مشتریان این شركت شده است .

n


پشتیبانی شبانه روزی

پشتیبانی ۲۴ ساعته خدمات موجب شده تا مسافران این شركت آسایش و آرامش طی سفر را تجربه كنند و بدون هیچگونه نگرانی در رابطه با پشتیبانی خدمات به سفر خود ادامه دهند .

تعویض خودرو در صورت نقص فنی خودرو ، تعویض راننده در صورت بروز مشكل مسافران با راننده ، پاسخگویی به هرگونه سوال مسافران در طول سفر و ..... از جمله پشتیبانی های این شركت می باشد .

n


خدمت رسانی در سراسر کشور

خدمت رسانی در اقصی نقاط كشور در اسرع وقت سبب جلب رضایت مشتریان این شركت در سراسر ایران و حتی كشورهای همسایه شده است .

n

                                       رانندگان مجرب و کارآزموده

ناوگان دریان سفر امید متشكل از رانندگانی مجرب ، كارآزموده ، مسلط به تمامی جاده های توریستی ، آشنا به شرایط تور و زبان خارجی است كه موجب شده تا مسافران با خیالی راحت و آرامش به سفر خود ادامه دهند .

n

۱

 

دریان سفر امید

جابجائی مسافر در حوزه های حمل و نقل گردشگری، ایاب و ذهاب درون شهری و برون شهری، اجاره خوردوهای سواری با راننده و بدون راننده، تأمین و کرایه وسایل نقلیه گروهی جهت مسافربری بین شهری و خدمات تأمین اتومبیل های تشریفاتی جهت مراسم و مجالس با انواع اتوبوس، میدل باس، مینی بوس، ون و سواری از مهمترین فعالیت های این شرکت می باشد.

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت دریان سفر امید می باشد

طراحی سایت : تیم طراحی کافه سئو